Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması 2023 - Youthall
E-BOOK

Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması 2023

Gençlerin, iş dünyası ve yaşama yönelik beklentileri ile eğilimlerini incelediğimiz, bu alanlardaki sosyo-ekonomik değişimlerin ülkemiz ve dünya genelindeki etkilerini ortaya çıkarmayı hedefleyen araştırmamızın detaylarını incelemek için E-book’u indirin!

Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması 2023

Youthall ekibi olarak bu yıl ikincisi gerçekleştirdiğimiz araştırmada; üniversite öğrencisi ve yeni mezun gençlerin yaşam koşullarını ve alışkanlıklarını, iç dünyalarını, ülkedeki ekonomik ve sosyal koşullara, dış dünyaya yönelik yorumlarını, kariyer planlarını, iş dünyasına bakış açılarını, karşılanan ya da karşılanamayan beklentilerini, geleceğe yönelik eğilimlerine ışık tutmayı amaçladık. 10 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında youthall.com üzerinden çevrim içi olarak, 1558 Youthall kullanıcısı katılımıyla gerçekleşen araştırmamızda gençlerin beklenti ve yönelimlerine dair güncel verilere erişebilir, genç neslin karşılaştığı zorluklar ve ihtiyaçlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması 2023 içeriğimizde;

  • Gençlerin Duygusal Durumu   
  • Gençlerin Gelecek Öngörüleri    
  • Gençlerin İş Dünyasına Bakışı
  • 6 Şubat Depremleri Gençleri Nasıl Etkiledi?

gibi başlıklar ve daha fazlası tüm istatistikleriyle birlikte sizi bekliyor.

Umarız bu içerik sizin için faydalı olur. 

Keyifli okumalar dileriz.

Bu formu göndererek Kullanıcı Sözleşmemizi onaylıyor ve Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Politikamız kapsamında bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer E-Booklar