Yetenek Kazanımında Yeni Trend: Dijital Etkinlikler - Youthall
E-BOOK

Yetenek Kazanımında Yeni Trend: Dijital Etkinlikler

Dijital kariyer etkinliklerine katılmanızın doğru yetenek kazanımı stratejinize ne gibi artıları olacağını değerlendirdiğimiz içeriğimiz sizi bekliyor!

Yetenek Kazanımında Yeni Trend: Dijital Etkinlikler

Hem kariyer hem de eğitim alanlarını derinden etkileyen dijitalleşme, normal şartlarda yüz yüze gerçekleştirilen etkinlik süreçlerinde de yeniliği beraberinde getirdi. İşveren markası ve doğru yetenek kazanımına fayda sağlayacak dijital etkinlikleri elde edeceğiniz kazanımlarla beraber değerlendirdiğimiz “Yetenek Kazanımında Yeni Trend: Dijital Etkinlikler” içeriğini sizinle buluşturuyoruz.

Bu içerik sayesinde bir dijital etkinlikte yer almanın faydalarından doğru yetenek kazanımının inceliklerine kadar pek çok detaya ulaşabileceksiniz. Şirketinizin gelecekteki planlamaları ve hedeflerine sizi bir adım daha yaklaştıracak bu içerikte Youthall’un bugüne dek gerçekleştiği onlarca dijital zirvenin sonuçları da yine sizi bekleyenler arasında!

“Yetenek Kazanımında Yeni Trend: Dijital Etkinlikler” içeriği;

  • Dijital Yetenek Kazanımı ve İş Hayatında Geleceğin Yetkinlikleri
  • Dijital Etkinliklere Katılmak İçin 3 Neden: Doğru Hedef Kitleye Ulaşmak, İşveren Markası Bilinirliğinizi Artırmak, Dijital Etkileşimden Faydalanmak
  • Youthall Dijital Etkinliklerinin İlk Yılına Bakış başlıklarından oluşuyor.

Bu sayfada yer alan formu doldurarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
Keyifli okumalar!

Bu formu göndererek Kullanıcı Sözleşmemizi onaylıyor ve Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Politikamız kapsamında bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer E-Booklar