Deprem Sonrası İş Dünyasında Gündem ve Yetenek Yönetimi Raporu - Youthall
E-BOOK

Deprem Sonrası İş Dünyasında Gündem ve Yetenek Yönetimi Raporu

İş dünyasının afetler sonrasındaki yetenek yönetimi ve işe alım süreçlerindeki gelişmeleri ve Genç İstihdam Seferberliği hareketine olan katkılarını derlediğimiz E-book'u indirin!

Deprem Sonrası İş Dünyasında Gündem ve Yetenek Yönetimi Raporu

Youthall olarak yaşanan afetler sonrasında yetenek yönetimi konusunda değişen bakış açısını ve sektörel beklentileri ele aldığımız "Deprem Sonrası İş Dünyasında Gündem ve Yetenek Yönetimi Araştırması” ile iş dünyasının süreç içerisinde nasıl aksiyonlar aldığını, yetenek yönetimi ve işe alım sürecindeki son gelişmeleri ve şirketlerin Genç İstihdam Seferberliği hareketine olan katkılarını derlediğimiz E-book’u sizin için hazırladık!

6 Şubat tarihinde gerçekleşen ve 11 ilimizi doğrudan etkileyen depremlerin sonuçlarını derin bir üzüntüyle takip ettik. Bizler bu süreci mental açıdan yönetmeye çalışırken iş dünyasının dinamikleri de bir değişim içine girdi. Kısa vadede hepimizin seferber olması ile yardımlarımız ulaştırıldı. Orta ve uzun vadeli olarak depremden etkilenen çalışanların ve yeteneklerin kazanılmasının yaraların sarılmasına olanak sağlayacağına inanıyoruz. 

Youthall olarak yaşanan afetler sonrasında yetenek yönetimi konusunda değişen bakış açısını ve sektörel beklentileri anlamak için "Deprem Sonrası İş Dünyasında Gündem ve Yetenek Yönetimi Araştırmasını" gerçekleştirdik. Bu içerikte, Youthall'un 108 şirket ve kurumun yanıtlarıyla elde ettiği mini anketin sonuçlarına göre; katılımcı şirket ve kurumların %100’ü deprem bölgelerine yardımda bulundu; %60,3’ünün yaşanan depremlerden doğrudan etkilendiği sonuçlarını elde ettik.

E-book içeriğimizde;

  • Yaşanan Felaket Sonrası İş Dünyası Nasıl Aksiyon Aldı?
  • Deprem Sonrası Yetenek Yönetimi ve İşe Alım Süreci Ne Gibi Değişimler Yaşadı?
  • İş Dünyası Genç İstihdam Seferberliği Kapsamında Gençlere Nasıl Destek Sağladı?

başlıklarının sonuç ve çıkarımlarına ulaşabileceksiniz.

Umarız bu içerik sizin için faydalı olur. 

Formu doldurarak içeriği ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz!


Bu formu göndererek Kullanıcı Sözleşmemizi onaylıyor ve Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Politikamız kapsamında bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer E-Booklar