Cargill Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.

About Us

Cargill, dünyayı güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde beslemek için gıda, bileşen, tarımsal çözümler ve endüstriyel ürünler sunmayı taahhüt eden bir aile şirketidir. Yaşam için hayati öneme sahip ürünleri tedarik etmek, üretmek ve sunmak için üreticiler ve müşterilerle ortaklık kurarak yaşam için tedarik zincirinin kalbinde yer alıyoruz.

159 yıl önce ilk tahıl depomuz, üreticileri ve satıcıları bir araya getirdiğinden bu yana küresel bir ortak haline geldik. Ancak yerel odaklı kalmaya devam ediyoruz. Çiftçileri pazarlarla buluşturarak refah kazanmalarını sağlıyoruz. Müşterileri, insanların sevdiği yemekleri yapabilmeleri için bileşenlerle ve aileleri yedikleri yiyeceklerden bastıkları zeminlere kadar günlük temel ihtiyaçlarla buluşturuyoruz. Ancak yerel odaklı kalmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de faaliyetlerimize 1960’lı yıllarda başladık, gıda, biyoendüstriyel ve hayvan besleme sektörlerinde çalışıyoruz. 1992 yılında İstanbul’da açılan Türkiye merkez ofisimizin yanı sıra Adana ve Ankara’daki ofislerimiz ile Bursa, Balıkesir, Kocaeli ve Sakarya’da yer alan üretim tesislerinde 700’ü aşkın çalışanımızla hizmet veriyoruz.

2014’te Orta Doğu ve Kuzey Afrika, 2018’de ise Sahra Altı Afrika’nın eklenmesiyle Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’yı (META) içine alan bölgenin yönetim merkezi olduk. Türkiye’deki dört fabrikamızda işletmelerin büyüyebilmesi, toplulukların gelişebilmesi ve tüketicilerin iyi yaşayabilmesi amacıyla müşterilere yaşamın temel ihtiyaçlarını sunmak için yenilikler yapıyoruz. Yenilenebilir yakıtlardan onarıcı tarıma kadar sürdürülebilirlik, yaptığımız her şeyin ve şirket amacımızın temelinde yer alıyor.

İnovatif bir gıda şirketinden çok daha fazlası olarak gıda, biyoendüstriyel ve hayvan beslenmesi alanlarında Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak, hayatın her alanına dokunuyoruz. Balıkesir, Bursa, Kocaeli ve Sakarya’da bulunan dört fabrikamızla; bisküviden çorbaya, ilaçtan kağıt havluya, kıyafetten alışveriş kolilerine kadar pek çok üründe kullanılmak üzere gıda ve biyoendüstri sektörü için yüksek oranda yerli ve bitkisel ham madde üretiyoruz.

Yerli üretim ile hem Türkiye sanayisini destekliyor hem de beş kıtada 70 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İhracat yapılan ülke sayısını artırma hedefiyle çalışmalar devam ediyor.

Birlikte yaratabileceğimiz geleceği hayal ederken, başından beri bizi yönlendiren değerlere bağlı kalıyoruz. İnsanı ön planda tutuyoruz. Daha yükseğe ulaşıyoruz. Biz doğru olanı yapıyoruz. Her gün, bu değerleri yaşayan ve hem bugün hem de gelecek nesiller için dünyada gerçek bir fark yaratan bir şirket olarak tanınmak ve güvenilmek için çalışıyoruz.

Cargill has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Cargill?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Cargill has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Cargill?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Cargill hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Cargill?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.