Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Information Services
  • ·
  • 23 follower

About Us

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu, kökeni 2013 yılına dayanan, geniş ve çeşitli bir üyelik ağına sahiptir. Günümüz dünyasında hayati bir öneme sahip olan bilgi teknolojilerini üniversitemizin her bir bölümüne yaymak, sevdirmek ve bilinçli bir şekilde kullanımını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Topluluğumuz, çeşitli bölümleri kapsamakla birlikte genellikle Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı ve Yönetim Bilişim Sistemleri gibi alanlardan öğrencileri bünyesinde barındırmaktadır. Ancak, günümüzün gereksinimleri göz önünde bulundurulduğunda, bilgi teknolojilerinin her alanda zorunluluk haline geldiğinin bilincindeyiz ve bu doğrultuda amacımız, üniversitemizin her bölümüyle günümüz teknolojilerini bir araya getirmektir.

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.