Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics

Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 8 follower

About Us

İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile aynı yıl kurulan Bilgi Robotics kulübü başarılı geçmişi ve iddialı geleceği ile üniversitesini ulusal ve uluslararası alanda temsil etmiştir. 

Vizyonumuz, teknolojik gelişmelere öncülük eden, inovatif ve sürdürülebilir robotik çözümler geliştirmek; toplumun sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar sunarak ilerlemeye katkıda bulunmaktır. 

Misyonumuz ise mühendislik etkinlikleri, projeler ve eğitimlerle üyelerimizin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek; ayrıca takım çalışması, liderlik ve iletişim becerilerini artırmaktır.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Bilgi Üniversitesi Bilgi Robotics?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.