Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Fikirlerinize değer veriyoruz. Youthall Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması'na hemen katılın!
Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri

Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri

  • Consultancy
  • ·
  • 27 follower

About Us

AURA Kariyer Danışmanlık Hizmetleri, İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanı H. Murat BABADALI’nın iş dünyasında 20 seneye yaklaşan deneyim ve bilgi birikiminin bir yansıması olarak hayata geçirdiği iş girişimidir.

Amacımız; ülkemizin günümüzde ve gelecekte ihtiyaç duyacağı nitelikli ve istihdam edilebilir insan kaynağının gelişimine ve bunun sürdürülebilirliğine katkıda bulunmaktır.

Bu doğrultuda, orta öğrenim döneminden itibaren öğrencilere ve hali hazırda iş yaşamında yer alan her sektörden ve her kademeden çalışana ihtiyaç duydukları kariyer danışmanlık desteğini “bütünsel” bir yaklaşımla sunmayı hedefliyoruz.

Kariyer, bizim için iş yaşamına atılan ilk adımla başlayan ve son durağı olmayan döngüsel bir yolculuktur. Her ne kadar kavramın odağında “iş” olsa da, yol boyunca yaşadıklarımız kendimizi tanımamızı ve dönüştürmemiz gereken yönlerimizi hatırlatan işaretleri de beraberinde getirir.

Kariyer danışmanlarının bu döngüsel yolculuktaki molalarda yola devam etmek için ihtiyaç duyulan gelişim ve ilerleme unsurlarını tespit ederek çözüm önerileri sunan aydınlatıcı rehberler olduğunu kabul ediyoruz.

Benimsediğimiz Bütünsel Kariyer Danışmanlığı yaklaşımı doğrultusunda kariyer yolculuğunuz sırasında ihtiyaç duyacağınız danışmanlık desteğini size özel ve kesintisiz çözümlerle sunuyoruz.

Kariyer yolculuğuna yeni başlayan, bu yolda hızlanmak veya şerit değiştirmek isteyen veya yolculuğunu yeni bir rotada sürdürmek isteyen tüm yolculara rehberlik etmekten memnuniyet duyacağız.

Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.