Değişen Genç Yetenek Beklentileri Raporu 2022 - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
E-BOOK

Değişen Genç Yetenek Beklentileri Raporu 2022

Gençlerin eğitim, iş hayatı, sosyal hayat ile ilgili beklentilerindeki değişimlere ışık tutmayı amaçladığımız içeriğe ulaşmak için E-book'u indirin!

Değişen Genç Yetenek Beklentileri Raporu 2022

Yaklaşık iki yıldır dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmelerle beraber eğitim, iş dünyası ve sosyal yaşantımızdaki alışkanlıklarımızda pek çok değişiklik oldu. Youthall ekibi olarak genç yeteneklere sorular yönelttik ve yanıtlandırmalarını rica ettik. Binlerce genç yeteneğin yanıtlarını titizlikle takip ederek onların düşüncelerine dair farklı sonuçlarla karşılaştık.

Bu araştırmayla gençlerin eğitim, iş hayatı, sosyal hayat ile ilgili beklentilerindeki değişimlere ışık tutmayı ve elde ettiğimiz verilerle geleceği şekillendirmek için katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. 

Değişen Genç Yetenek Beklentileri Raporu 2022 içeriğimizde;

  • Anketimize katılım sağlayan kitleyi yakından tanıyacak,

  • Yönelttiğimiz soruları inceleyebilecek,

  • Gençlerin yanıtlarına ve çıkarımlarımıza göz atabilecek,

  • Ve son olarak sonuçları elde edebileceksiniz.

Formu doldurarak içeriği ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Keyifli okumalar!

Bu formu göndererek Kullanıcı Sözleşmemizi onaylıyor ve Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Politikamız kapsamında bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer E-Booklar