Oyak Renault Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Oyak Renault

Oyak Renault Youthall Verified Badge

  • Automotive
  • ·
  • 40398 follower

Dünya Bizim Oyun Alanımız!

Renault Dünyası’nda biz tüm paydaşlarımızla birlikte şimdi ve gelecek için çözümler yaratırız. Tüm dünyadan ve birbirimizden ilham alırız. Birlikte eğlenir, düşünür, üretir ve hayatı paylaşırız.

Dünyayı oyun alanımız yapmaya hevesliyiz. Renault Dünyası’nda her yerde çalışıp her yerde öğrenecek çeviklikteyiz. Teknolojimiz sayesinde her an her yerde olabiliriz.

Düşüncelerimizi her konuda açıkça paylaşacak kadar özgürüz. Öğrenip harekete geçecek kadar da cesaretliyiz. Kendi özgünlüğümüzü her yerde ve başkalar...

Read More

Big Size
1969
5.001-10.000 Employees

Neden Oyak Renault?

Oyak Renault’ya katılmak; gücünü çeşitlilikten ve inovasyondan alan, dünyanın en büyük otomotiv organizasyonuna adım atmak demek. Geleceğin mobilite çözümlerini birlikte geliştirmek için sen de bizim kadar heyecanlı mısın? Cevabın evet ise; neden Oyak Renault sorusuna da cevabın var demektir.

Oyak Renault, çünkü

Her yönü ile değişen ve dönüşen otomotiv sektöründe; yüksek teknolojiye sahip ürünler, üretim ve iş süreçleri üzerinde çalışma fırsatı elde ederek bu hızlı değişim içerisinde her zaman güncel kalabilirsin. 

Dünya’nın en büyük otomotiv organizasyonunda global yönetim anlayışına sahip bir kurum kültürünü deneyimlerken küresel ölçekte kariyer fırsatlarını yakalayabilirsin.

Anlamlı ve zorlayıcı işler, geliştirici projeler ve takım çalışmaları ile her rolde ve her seviyede şirketin başarısına katkı sağladığı...

Read More

ReKnow University ile Keşfet, Öğren ve Başar!

Geleceğin mobilitesini şekillendirmek için yeteneklerimizi dönüştürüyoruz. Araçlar elektrikli, bağlantılı, akıllı ve otonom hale gelirken, ReKnow University ile bu değişimi bir adım öne taşıyarak çalışanlarımızın becerileri geliştiriyor ve mobilitenin dönüşümü destekliyoruz.

Oyak Renault'da Kariyerinin Direksiyonu Sende!

Oyak Renault'da kariyerinde ne kadar ileri gidebilirsin?

Dünya'nın en büyük otomotiv organizasyonunda çalışarak, kariyerinde sınırsız seçeneklere sahip ol, kariyerinin direksiyonu senin elinde!

Global yapımız, esnek- hibrit çalışma modelimiz ve gelişim fırsatlarımızla kendini keşfederek kariyerini yön verebilirsin.

Yolculuğunda Seninle!

Oyak Renault'da çalışmak, yan faydalarımızla güven verir! Oyak Renault çalışanları, iş dışında da sunduğumuz yan faydalardan güvenle yararlanır ve kendilerini güvende hisseder. 

İşte bazı yan faydalarımız: 

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Esnek ve Hibrit Çalışma Modeli
  • Yemek Kartı
  • ReKnow University (Kişisel Gelişim ve Teknik Eğitimler, Mentorluk ve Koçluk Desteği, Yabancı Dil Eğitimleri)
  • Diyetisyenlik Hizmeti
  • Psikolog Hizmeti
Read More

Oyak Renault has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Oyak Renault?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


5.001-10.000

1969

30% 70%

33

Benefits

Esnek yan fayda sistemi (Flextra)
Global Kariyer
Prim
Performansa Dayalı Prim
İnovasyon Odaklı Kültür
Yemekhane
Servis
Uzaktan Çalışma
Hayat Sigortası
Cep Telefonu
Esnek Zamanlama
Serbest Kıyafet
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Esnek Çalışma
Spor Salonu
Sosyal Klüpler
Mentorluk
Teknoloji
İşyeri Hekimi
İngilizce Eğitim Desteği

Working Environment

Oyak Renault has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

5.001-10.000

1969

30% 70%

33

5.001-10.000

1969

30% 70%

33

5.001-10.000

1969

30% 70%

33