Kastamonu Entegre Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Fikirlerinize değer veriyoruz. Youthall Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması'na hemen katılın!
Kastamonu Entegre

Kastamonu Entegre Youthall Verified Badge

  • Forest Product
  • ·
  • 11021 follower

Global Ligde, Yerel ve Güçlü Bir Oyuncu

Hayat Holding’in global ölçekte faaliyet gösteren iki büyük grup şirketinden biri olan Kastamonu Entegre, ağaç bazlı panel sektöründe üretim yapmak üzere, %100 yerli sermaye ile 1969 yılında İstanbul’da kuruldu. Yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da; yurt dışında ise Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya ve İtalya'da üretim tesisine sahiptir. ABD’de de ise odun yongasının tedarik ve lojistik operasyonu yönetilmektedir. “İtalya’nın En Büyük Türk Yatırımcısı” unvanına sahip olan Kastamonu E...

Read More

Big Size
1969
5.001-10.000 Employees

Türkiye'de Sektör Lideri, Avrupa'da 3'üncü, Dünyada 5'inciyiz!

Toplamda 7,1 milyon m³/yıl ağaç bazlı panel üretim kapasitesiyle yarım asırdır sektöre hizmet veren Kastamonu Entegre, Türkiye’de sektör lideri, Avrupa’da 3’üncü, dünyada 4'incidir. İnovatif bakış açısı, üretimdeki gücü, bilgisi ve tecrübesiyle, Çin’den Amerika’ya, Avustralya’dan Kanada’ya toplam altı kıtada 100 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Genç Yetenekler İçin "TalenTree" Gelişim Yolculuğu

Türkiye, İtalya, Bulgaristan ve Romanya'dan 3. ve 4. sınıf öğrencilerini, liderlerimiz ve mentorleri ile ortak projelerde buluşturuyor, stajyerlerimize program sonrasında çalışma arkadaşı olarak aramıza katılma imkanı sunuyoruz. Sürdürülebilir başarı elde etmeleri amacıyla eğitim ve deneyim fırsatları sunarak genç yetenekleri kariyer yolculuklarına hazırlıyoruz. 

“Bir Fikrim Var!” Diyenler İçin TalenTree Ideathon

Düşünce ve tasarım odaklı projelerin yarıştığı TalenTree Ideathon'da, "Gelecek ve Karbon 0" temasında geliştirdikleri fikirlerle finale kalan 6 takımdan, "Ahşapp" isimli projesi ile küçük işletmelerin ahşap atıklarının verimli kullanılması adına bir platform kurmayı amaçlayan "Ümit" takımı birinci oldu.
Kazanan takımımızı tebrik eder, "Bir Fikrim Var!" diyen tüm katılımcılarımıza gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Read More

Global İnsan Kaynakları Direktörümüzün Genç Yeteneklere Bir Mesajı Var!

Genç yeteneklerin gelişiminin hem ülkemizin hem şirketimizin geleceğine katkı sağlayacağına inanıyor, gençlerin enerji ve potansiyellerini Kastamonu Entegre'nin deneyimi ile bir araya getiriyoruz.

Kastamonu Entegre Dünyasına Hoş Geldin

Kastamonu Entegre Genel Müdürlük binamız İstanbul’un Altunizade semtinde yer alır. Yurt içi ve yurt dışındaki diğer tüm fabrikalarımızda, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışma ve yaşam alanlarımız ile çalışma arkadaşlarımızın mutluluğunu ve motivasyonunu önceliklendiririz. Tüm fabrika ve ofislerimizde hobi kulüplerimiz, spor aktivitelerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimizle çalışanlarımızın yanındayız. Sen de bizim dünyamıza katılmak ister misin?  Read More

TalenTree Stajyerimiz Eren İpar Deneyimlerini Anlatıyor

TalenTree genç yeteneklerimizden Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Eren İpar deneyimini anlatıyor. "Geleneksel bir staj programının aksine kapsamlı olarak bir şirketin bütün kanallarının nasıl bir uyum içerisinde ilerlediğini öğrendim."

Kastamonu Entegre’nin DNA’sı "Kastamonu Prensipleri"

Doğanın sıcaklığını ve saflığını yaşam alanlarımıza taşıyarak "Doğadan Hayata Köprü" olma yolculuğumuzda başarılı olmayı ve sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlarız. Her birimiz "Kastamonu Prensipleri"mizi günlük hayatımızda kendimize yol gösterici bir kılavuz olarak alırız. Aynı amacı, birlikte yaşattığımız sürece, bizim için başarının sınırı yoktur!  #SorumluOlurGüvenVeririz

Read More

İnovasyonda Sektöre Yön Veriyoruz

Kastamonu Entegre olarak çeşitli fonksiyon ve lokasyonlardaki çalışma arkadaşlarımızın inovatif bakış açılarına sahip olmalarını önemsiyor, yurt dışı iştiraklerimizi de kapsayan Global İnovasyon Okulu ile inovasyona yatkın çalışma arkadaşlarımızı çok yönlü ve uygulamalı bir eğitim programıyla destekliyoruz.  

Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen “Türkiye İnovasyon Haftası”nın ödül programı İnovaLİG’de “İnovasyon Stratejisi” kategorisinde aldığ...

Read More

Kastamonu Entegre Liderlik Okulu Mezunlarını Verdi!

Kurumumuzu hep daha ileriye taşıyan yöneticilerimizin “İnsan Odaklı” liderlik stillerini ve “Global” iş yapış modellerini daha iyi seviyeye taşımak üzere yol haritamızı belirledik. MBA çatısı altında planlanan Koç Üniversitesi Liderlik Gelişim Programı ile liderlerimizin gelişim yolculuklarına eşlik ediyoruz.

Team

Kastamonu Entegre has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Kastamonu Entegre?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


5.001-10.000

1969

45% 55%

38
Kastamonu Entegre has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Kastamonu Entegre?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


5.001-10.000

1969

45% 55%

38

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Kastamonu Entegre hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Kastamonu Entegre?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


5.001-10.000

1969

45% 55%

38

Benefits

Yemekhane
Servis
Hibrit Çalışma Modeli
Departman Değişikliği & Rotasyon İmkanı
Kurum İçi Girişimcilik
Fikir Platformları
Global Kariyer Fırsatları
Eğitim Yardımı
Gıda Paketi ve Hijyen Kiti

Working Environment

1981 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılından beri Kastamonu Entegre'de CEO ve Ağaç Grubu Başkanı görevlerini yürütmektedir.

1993 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi'nde finans master derecesine sahiptir. 2011 yılından beri Global Mali İşler ve Finans Direktörü olarak görev yapmaktadır.

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 2019 yılından beri Kastamonu Entegre’de Global İnsan Kaynakları Direktörü’dür.

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Yusuf İleri, 1998 yılından beri Global Teknik Direktör olarak Kastamonu Entegre’de görevini sürdürmektedir.

1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi’ndeki master programını tamamlamasının ardından 1996 yılında Koç Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. 2011 yılından beri Kastamonu Entegre bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

1989 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2001 yılından beri Kastamonu Entegre'de Global Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olan Hüseyin Güler, Uludağ Üniversitesi’nde MBA’ini tamamladıktan sonra ODTÜ’de “Türkiye Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ekosisteminin Uluslararasılaşması ve Ortaklık Dinamikleri” konulu doktorasını tamamladı. 2015 yılından beri Kastamonu Entegre’de çalışmaktadır.

1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1991 yılında ODTÜ’deki master programını tamamladı. 2017 yılından beri Kastamonu Entegre bünyesinde Global Satın Alma Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında Kastamonu Entegre’de başladığı kariyerine 2015 yılından itibaren Global Yatırım ve Proje Direktörü olarak devam etmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 1994 yılında mezun olan Halim Sırçancı, 2006 yılından beri Kastamonu Entegre’de çalışmaktadır.

ODTÜ Makina Mühendisliği’nden 1991 yılında mezun olan Çağatay Piyadeci, 1995 yılında yüksek lisansını, 2012 yılında ise doktorasını Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2007 yılından beri Kastamonu Entegre bünyesinde Bulgaristan Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

1998 yılında Babeş-Bolyai Üniversitesi Uluslararası Ekonomik İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Radu Corabian, 2011 yılından beri Kastamonu Entegre Romanya Fabrika’da görev almaktadır.

1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği'nden mezun olmuştur. 2010 yılından beri Kastamonu Entegre'de çalışma hayatına devam etmektedir.

"Kastamonu Entegre benim evim gibi... Kariyer yolumda bana verdiği destek ve sağladığı imkanlarla KEAS’lı olmaktan çok mutluyum."

"Kastamonu Entegre daha ilk andan itibaren sıcaklığını hissettiren, yurt içi ve yurt dışı önde gelen kurumlarla yaptığı is birlikleri ile sinirsiz öğrenme ve gelişim fırsatı sunan güler yüzlü bir kurum. Stajımın ilk gününden itibaren gelişimimi merkeze koyarak inisiyatif alma ve sınırlarımı genişletme fırsatı sunan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürler!"

“TalenTree has certainly contributed to my integration into the company, it is especially useful for socializing with colleagues abroad and creating better bonds.”

“When I was at school, I participated in different projects so I love the opportunity to not just waste my time and do something that will be beneficial for me. TalenTree makes me more disciplined and also gives me a chance to practice the knowledge from the university.”

"Talentree staj programı bana bir proje çatısı altında edinilen tecrübeleri kazandırdı ve beni bu yönde geliştirdiğini düşünüyorum."


5.001-10.000

1969

45% 55%

38

5.001-10.000

1969

45% 55%

38