YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 29 abonnements

À propos de nous

Malzeme Bilimleri Kulübü olarak Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren en dinamik kariyer ve mühendislik kulüplerinden biriyiz. 

2015 yılında Eczacıbaşı VitrA desteğiyle kulübümüzün temelleri atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana fabrikalara düzenlediğimiz sayısız teknik gezi, katılım sağlayarak firma yetkilileri ile birebir görüşmeler sağladığımız fuarlar ve öğrencilere geniş kapsamda hitap ettiğimiz Malzeme Günleri, ChemSem ve BioSem salon etkinliklerimiz vesilesiyle sektör ile öğrenciler arasında köprü vazifesi gören çalışmalarımızı icra etmekteyiz.

Pandemi sürecinin getirisi olan çevrimiçi süreçte geçtiğimiz sene etkinliklerimizi online platformlara taşıdık ve MBK on Air, Kariyer Eğitimleri gibi yeni projeleri portfolyomuza ekledik. Online olması sebebiyle etkinliklerimize tüm Türkiye’den katılımcı sağlayarak canlı olarak gerçekleştirdiğimiz Malzeme Günleri etkinliğimiz 1500, ChemSem etkinliğimiz 1200, BioSem etkinliğimiz ise 1300 kişi tarafından izlendi. Bu sayede geçtiğimiz sene hem üniversitemizde hem de Türkiye çapında en çok takip edilen kulüp etkinliklerini katılımcılarla buluşturmuş olduk.

Bu çalışmalarımıza ek olarak 2020 senesinde kulübümüze bağlı olarak kurulan Savunma Sanayi Topluluğu faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Topluluğumuzun düzenlediği ilk salon etkinliği olan Savunma Sanayi Zirvesi canlı olarak 1700 kişi tarafından izlendi ve bu alanda çalışan ülkemizin en önemli konuşmacılarını ve firmalarını ağırladı.

Images de l'entreprise

Video

YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.