YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 29 abonnements

À propos de nous

Amatör ruhla profesyonel işler başaran, kurumsal duruşa sahip, çalışırken eğlenen , fark yaratmayı, farkındalık kazanmayı amaç edinmiş, ulusal ve uluslararası çapta çalışmaları ile bilinen “Mavi” temalı Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübüdür.

Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü, Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” dalında 1. olmuştur.

Kulübümüzün üyelerine sunduğu sadece eğitim niteliğindeki faaliyetler değil; bu faaliyetleri düzenleme, bir organizasyonun parçası olma, projenin içinde ve yönetiminde bulunma, takım ruhunu oluşturma ve takım yönetme fırsatlarını sunuyoruz.

Biz; amatör ruhunu en büyük itici güç olarak kullanan, yalın ve iletişimi güçlü organlara sahip bir öğrenci kulübüyüz.

Video

YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.