YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 10 abonnements

À propos de nous

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde 2016 yılında “Bilim ve Genetik Topluluğu” adı altında başladığımız kulüp faaliyetlerine 2017’den beri “Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü” adıyla devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren temel bilimlerin başta ülkemiz olmak üzere Dünya için önemini ortaya koymak amacıyla alanında uzmanlaşmış yetkin ve saygın kişiliklerle öğrencileri buluşturuyor, temel bilimlere ilgisi olan bireyleri bir araya getirerek bilim etkileşimini arttırmada biz de rol alıyoruz

Misyonumuz

Temel bilimlere ilgisi olan bireyleri bir araya getirip, seçkin ve bilime dayalı bir sosyal ortam oluşturmak, her yıl üyelerimizden oluşan ekipler ile çalışarak düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerimizde saygın hocalarımızın bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanarak üyelerimizi alanında yetkin bireyler haline getirmek.

Vizyonumuz

Geleceğin bilim insanlarına ortak bir çatı oluşturup, gelişimlerine ve bu yönde ilerlemelerine destek olarak temel bilimlerin hem ülkemizde hem de dünyada hak ettiği değeri görmesine ve gelişmesine katkı sağlayan bir öğrenci kulübü olmak.

Video

YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.