Yöntem Kozmetik

  • Cosmétique
  • ·
  • 103 abonnements

À propos de nous

YÖNTEM KOZMETİK A.Ş. 1998 yılından beri faaliyetine devam etmektedir. P&G ve Reckitt Benckiser firmalarının parfümeri kanalı; Coty ve Puig’in Türkiye distribütörlüğünü; ayrıca P&G ve Numil’in internet kanalı distribütörlüğünü yürütmektedir. Yöntem Kozmetik A.Ş hayata dokunan uluslararası standartlarda bilinirliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış kozmetik, parfüm ve hızlı tüketim ürünlerinin satış ve dağıtım ağını, proaktif yenilikçi ve tecrübeli ekipleriyle sürdürülebilir stratejiler üzerine kurarak her zaman ilk tercih edilen distribütör olma vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir. YÖNTEM PROFESYONEL KOZMETİK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Türkiye’de Yöntem Profesyonel çatısı altında faaliyetlerine devam eden Wella Professionals, kuaför kanalına sunduğu profesyonel, inovatif ve kaliteli ürünlerle sektöründe her zaman öncü olmanın yanı sıra, saç tasarımcıları ve müşterilerin de ilham kaynağı olmayı amaçlamaktadır. MM GROUP Parfab, MM ve Magna şirketlerini kendi çatısı altında toplayan MM Group; Clarins, Guerlain, Coty Prestige , Calvin Klein, Davidof, Joop, Jill Sander, Marc Jacobs vb.), Versace, Kenzo, Bvlgari, Lancaster gibi dünyanın tercih ettiği markaların, Türkiye selektif kozmetik ve parfüm pazarında lider satış ve dağıtım firmalarındandır. ENGİN SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ A.Ş. Engin SDH 2007 Aralık ayında, müşterilerinin işini geliştirmek ve bunun için gereken maksimum hizmeti almalarını sağlamak için kurulmuş bir “satış destek” şirketidir. Bordrolama, Organizasyon, make-up eğitimi gibi alanlarda uzmanlaşmış olan Engin SDH; P&G, P&G Prestige ve Bel Group’a çözüm ortaklığı yapmaktadır. ENGİN LTD. Engin Ltd, faaliyette bulunduğu tüm pazarlarda sürekli gelişim ve yeniliğe adapte olma ilkeleriyle yüksek kalitede hizmet verme misyonuyla kurulmuştur. Azerbaycan’da P&G ülke distribütörlüğün yanı sıra temizlik ve hijyen grubunda; Eczacıbaşı (Selpak, Solo, Uni, Marathon, Selin vb), Freudenberg Household Products (Vileda), Ermop; gıda kanalında ise Kellogs, Ferrero, Storck, Lorenz gibi uluslararası platformda yarışan ürünlerin satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Yöntem Kozmetik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Yöntem Kozmetik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Yöntem Kozmetik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Yöntem Kozmetik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Yöntem Kozmetik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Yöntem Kozmetik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.