Unitek Elektrik Makine Otomasyon Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Unitek Elektrik Makine Otomasyon #Seninleyiz

  • Automatisation
  • ·
  • 13 abonnements

À propos de nous

Genel Bilgi

Unitek 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, robotik entegrasyon dahil anahtar teslim otomasyon sistemleri sağlamaktadır.

Firma, hızlı prototipleme, kusursuz tasarım, simülasyon ve test yeteneklerini hem insana hem de teknolojiye yaptığı yatırımlarla sürekli geliştirirken, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik etkin, esnek ve verimli çözümler sunmaktadır.

Partnerlerimiz

Robot otomasyonu tarafında Unitek, kolaboratif robotun mucidi ve %50 pazar payına sahip Universal Robots'un Türkiye'deki resmi sistem entegratörüdür. Endüstriyel robotlu sistemlerde KUKA, ABB, Fanuc gibi alanında öncü firmalarla çalışmaktadır. Otomasyon ekipmanı tarafında Nordbo Robotics, Native Robotics, EasyRobotics gibi teknoloji odaklı ürünler üreten firmalarla da partnerlik yapan Unitek, sistemlerinde prosesin gereğine göre geniş bir ürün yelpazesiyle çözümler sunmaktadır.

Ekibimiz

En genci sektörümüzde minimum beş yıl deneyimli olan ekibimiz, konusunda gerek üretici firmalar, gerekse şirket içi eğitimlerden geçmiş dinamik bir ekiptir.

Unitek Elektrik Makine Otomasyon n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Unitek Elektrik Makine Otomasyon?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Unitek Elektrik Makine Otomasyon n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Unitek Elektrik Makine Otomasyon?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.