TÜV AUSTRIA TURK Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

TÜV AUSTRIA TURK

  • Éducation
  • ·
  • 18 abonnements

À propos de nous

Teknik güvenlik, doğal kaynakların hassas ve sürdürülebilir kullanımı, müşterilerimizin maksimum faydası için hizmet ve ürün kalitesinin geliştirilmesi her zaman TÜV AUSTRIA Grubu’nun ana amaçları olmuştur, olacaktır.

TÜV AUSTRIA olarak çabamız müşteri ihtiyaçlarının her zaman tam olarak yerine getirilmesidir. Hizmetlerimizin güvenilir ve etkili olması ilk önceliğimizdir. Üstün uzmanlığımız ve kesin tarafsızlığımızın kusursuz kombinasyonu, karşılaştığımız bütün problemlerin çözümü için anahtar niteliğindedir. TÜV AUSTRIA en yüksek seviyede sunmaya gayret ettiği profesyonellik ile tek başına risk minimizasyonunu, tesis ve cihaz güvenliğini garanti edebilecek niteliktedir.

TÜV AUSTRIA neredeyse her sektördeki denetim, gözetim, belgelendirme, kalibrasyon, danışmanlık ve eğitim kapsamlarında hizmet vermektedir.

Global bir şirket olan TÜV AUSTRIA edinmiş olduğu akreditasyonlar ve yetkilerle dünya çapında bir tanınırlığa sahip olmuştur.

Kalite ve güvenlik bir toplum için olmazsa olmazlardandır. Bu sebepten dolayı TÜV AUSTRIA günün ve çağın gerekliliklerine uygun olarak güvenliği ve kaliteyi sağlamayı kendine görev edinmiştir.

TÜV AUSTRIA Grubu 1872 yılında kurulmuştur ve günümüzde yaklaşık 1200’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

TÜV AUSTRIA TURK n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par TÜV AUSTRIA TURK?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

TÜV AUSTRIA TURK n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par TÜV AUSTRIA TURK?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
TÜV AUSTRIA TURK n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par TÜV AUSTRIA TURK?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.