Tutkun Elektrik Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Tutkun Elektrik

  • Énergie
  • ·
  • 16 abonnements

À propos de nous

Tutkun Elektrik, İnşaat Sektörü ve fabrikaların elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere 1984 yılında Mustafa TUTKUN tarafından kurulmuştur. Elektrik faaliyetlerinin tüm aşamalarında minimum maliyetler ile maksimum çözümler yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan, rekabetçi stratejileri ile elektrik piyasasında hızla ilerleyerek kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Elektrik sektöründe yapmış olduğu tüm çalışmalarda düzgün ve kaliteli ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Tutkun Elektriğin faaliyetleri arasında ; Proje, Mühendislik, Danışmalık, AG-OG elektrik tesisleri, Otomasyon, Akıllı Şebeke Sistemleri, Enerji Nakil Hatları, Şehir Şebeke Sistemleri, Sokak, Köprü, Otoban, Yol aydınlatma sistemleri, Trafo Merkezi kurulum sistemleri, TEDAŞ, BEDAŞ, AYEDAŞ Elektrik Dağıtım Şirketleri müşavirlik hizmetleri bulunmaktadır.

Tutkun Elektrik ; enerji sektöründeki tüm taleplere kısa zamanda çözüm odaklı cevaplar vererek, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile pazardaki rekabetçi konumunu güçlendirmiş ve bunu sürekli kılmak için süreç ve sistemlerini kesintisiz olarak geliştirmek amacıyla piyasayı yakından takip ederek teknik bilgi-donanım konularında teknolojinin getirdiği tüm yeniliklere sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tutkun Elektrik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Tutkun Elektrik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Tutkun Elektrik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Tutkun Elektrik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Tutkun Elektrik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Tutkun Elektrik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.