Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT Youthall Verified Badge

  • Services d'information
  • ·
  • 28 abonnements

À propos de nous

TİİBÖT veya açılımıyla Türkiye'nin Gelişim Topluluğu; 01 Kasım 2018 tarihinde, Türkiye çapındaki üniversite öğrencilerini bir araya getirerek gelişim sağlamak amacıyla kurulmuş bir topluluktur. Bölüm, üniversite, şehir gibi farklar gözetmeksizin her alandan öğrencileri bir araya getirerek, kendilerini geliştirecek her türlü faaliyeti hayata geçirme fırsatı vermektedir. İsmini kuruluş dönemindeki açılımının( Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu) baş harflerinden almakta olsa da, daha geniş alanlara yayılabilmek için Türkiye’nin Gelişim Topluluğu olarak değiştirmiştir. Şu an iktisadi alanlardan psikolojiye, girişimcilikten yazılım geliştirmeye, mimarlıktan tarım teknolojilerine kadar; akademik, sosyal veya kariyere yönelik her alanda etkinlikler ve fikirler üretmektedir.

Başta Türkiye olsa şimdi Dünya çapında yayılmaya başlayan TİİBÖT, üniversite öğrencilerinin hem akademik hem sosyal alanda kendilerini geliştirmiş olarak mezun olmalarına aracı olmak ve bu süreçte kişilerin fikir ve etkinliklerini hayata geçirmesini sağlamaktır. Öğrenirken öğretmek, sosyalleşirken kaliteli network sağlamak temel mottosudur. Yaygınlaşmaya başladığı 3 ülke, 29 şehir ve 51 üniversite ile 1000’den fazla öğrenciye ulaşmıştır. Her alanda eşsiz organizasyonlar üreten TİİBÖT'de etkinlikler tamamen öğrencilerin ürettiği ve öğrencilerin yönettiği şekilde gerçekleştirilir. Bununla beraber etkinlikler yalnızca öğrenci katılımıyla sınırlı kalmayıp birçok sektör ve akademiden kişileri bünyesinde bulundurmuştur.

Şimdiye kadar Tiiböt içi veya halka açık olarak 172+ organizasyon ve 5310+ katılım sağlamıştır.

 

 

Video

Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu TİİBÖT?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.