À propos de nous

Tat Gıda San. A.Ş., 1967 yılında Bursa'da kurulmuş Koç Topluluğu'na bağlı Türkiye’deki gıda şirketlerinden biridir. Halen Bursa iline bağlı Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçeleri ile İzmir iline bağlı Torbalı ilçesinde bulunan tesislerinde salça, ketçap, mayonez, domates ürünleri, sebze konservesi üretimi gerçekleştirmektedir.

Dünya standartlarındaki üretim altyapısıyla, Türkiye’nin en büyük gıda şirketlerinden birisi olan Tat Gıda, tüketici tarafında trendleri yakalamak ve tüketici beklentilerini doğru okuyarak onların istediği ürünleri üretmek için çalışır.

Tat Gıda, gelecekteki faaliyet alanına doğrudan veya dolaylı bir şekilde etki edebilecek trendler, teknolojik gelişmeler ve rakip yatırımları göz önünde bulundurarak yeni odak alanları belirler.

Tat Gıda, salça, domates ürünleri, konserve ve ketçap denince ilk akla gelen, güvenle kullanılan markası Tat ile kalite ve hijyen standartlarından ödün vermeden, çevreye karşı duyarlı yaklaşımıyla gıda sektörüne kaliteli, lezzetli ve doğal ürünler sağlamaya ve her zaman olduğu gibi yenilik peşinde koşmaya devam etmektedir. Tat Gıda ve Koç Topluluğu’na ait tüm iş ilanları kariyer platformumuz Koç Kariyerim’de.

Koç Topluluğundaki güncel kariyer fırsatlarını keşfetmek için: https://www.kockariyerim.com Koç Topluluğu ve Koç’lu olmak ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.koc.com.tr/kocta-hayat/koclu-olmak

Tat n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Tat?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Tat n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Tat?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Tat n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Tat?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.