YGA - Global Impact University - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
YGA Global Impact University

YGA

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Global Impact University programı dünyadaki sorunların farkında olan ve bu sorunların çözümünde aktif rol almak isteyen üniversite öğrencilerinin birlikte proje geliştirirken kendilerini ve ekiplerini geliştirdikleri programdır.​,

 

Türkiye'nin imkanları sınırlı, hayalleri sınırsız ilkokul öğrencileriyle buluşmaya hazır mısınız? 

YGA Gönüllüleri, dezavantajlı okullardaki imkanları sınırlı çocuklara Twin Bilim Setleri ile kendi projelerini yapabileceklerini göstererek özgüvenlerini geliştirirler. Bu seanslarda çocuklarda merak duygusu uyandırarak onların gözündeki bilimin zor, uzak ve sıkıcı algısını eğlenceli, erişilebilir ve heyecan verici olarak değiştirirler!

 

Program boyunca gönüllüler YGA Mezunlarından mentorluk alarak ileri bildirim verme, pozitif challenge etme, içten takdir, kaynak yaratma, belirsizlikle başa çıkabilme gibi pek çok YGA Yetkinliğinde kendilerini geliştirirler. 

 

Programın birinci yılını başarıyla tamamlayan gönüllüler YGA Mezunları ile birlikte 1:1 çalışarak YGA'da ve YGA Girişimlerinde staj yapma fırsatı kazanırlar!

 

 Aranan Nitelikler

Programa başvurabilmek için Türkiye'deki üniversitelerden birinde eğitim görüyor olman yeterli.

Note programme

Talent Score
Avis par 1 personnes.

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Janvier
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  1ère année
  2ère année
  3ème année
  4e année
 • Lieux de travail
  Online