YASED - YASED Akademi Online Eğitim Programı - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
YASED YASED Akademi Online Eğitim Programı

YASED

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

II. YASED Akademi online eğitim programı mezuniyet sonrası kariyerinde fark yaratmak isteyen üniversite son sınıf öğrencileri için hazırlanmıştır. 

Program, uluslararası yatırımcı şirketlerin desteğiyle, üniversite hayatında dikkat çeken öğrencilere iş hayatında ihtiyacı olacak ön bilgiyi vermek amacıyla tasarlanmıştır.

Eğitim programının başında programa katılan şirketler kendileri hakkında kısa bir bilgilendirme yapacak, devamında öğrenciler teknik konular hakkında şirketlerdeki uzmanlardan bilgi alabilecek ve program kapanışında CEO’lar ile öğrenciler buluşturularak deneyim paylaşımı gerçekleştirilecektir. Tüm oturumlar online olarak organize edilecektir.

Programın amacı öğrencilerin iş hayatına atılmadan önce uluslararası şirketlerin çalışma yapıları ve faaliyet alanları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmelerini ve böylece kariyer seçimlerinde daha doğru adımlar atabilmelerini sağlamaktır.

itim Dönemi: 21 Mart – 13 Mayıs 2022

Eğitim Şekli: Hafta içi her gün 12.00-14.00 arasında 1 ders

Eğitimin Gerçekleştirileceği Platform: Online- Teams

 

Program içeriği

1. Firma Tanıtımları

2. Eğitimler

• Teknik Eğitimler

Değer Odaklı Satış

Pazarlama

İthalat

Finans

İnsan Kaynakları

Üretim

Tedarik

Yapay Zeka

Dijitalleşme

Bulut Teknolojisi

Enerji Üretimi-Ticareti

Sağlık, Emniyet, Güvenlik ve Çevre

Lastikte Sıfır Atık Projesi ve Sürdürülebilirlik

• Kişisel Gelişim Eğitimleri

Topluluk Önünde Konuşma

Proje Yönetimi

İletişim

Hedef Belirleme

İkna ve Müzakere Teknikleri

Verimli Çalışma

3. CEO Oturumları

Beceri ve gereksinimler

- 4. Sınıf üniversite öğrencisi olmak

- Yaratıcı ve yenilikçi olmak

- Farklı konuları öğrenme isteğine sahip olmak

Katılım belgesi alınabilmesi için eğitime %70 devam mecburiyeti bulunmaktadır.

Katılım şartları

- Güncel CV

- Programa neden katılmak istediğinizi ve kariyer hedeflerinizi paylaştığınız 2 dakikalık bir video. Video göndermeyen öğrencilerin CV’leri değerlendirmeye alınmayacaktır.

- Başvuru adresi: akademi@yased.org.tr 

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Février
  Mars
 • Qui peut postuler?
  4e année
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy