Soycan Şirketler Grubu - Youngstormers - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Soycan Group of Companies Youngstormers

Soycan Group of Companies

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

WANTED: YOUNGSTORMERS

Genç aklı ve yenilikçi düşünceleriyle ekibimize değer katacak Youngstormer’lar, “yeni bir bildiriminiz” var!

Instagram’da paylaştığın içerikleri merakla takip ediyor, Twitch’te yayınlarını heyecanla izliyoruz. TikTok’ta danslarına eşlik edip, YouTube’da kanalına abone olmayı unutmuyoruz. Yeteneklerinle birlikte yaratıcılığını sergilediğin bu çevrimiçi dünyayı heyecanla takip ediyoruz. Çevrimiçi dünyada ortaya koyduğun yaratıcılığı kurumsal dünyada devam ettirmen ve yeteneğinle çevrimdışı dünyaya da imza atabilmen için sana Soycan Şirketler Grubu’nun kapılarını açıyoruz.

Soycan Şirketler Grubu olarak, kendi ifade alanını kendi yaratan, yaptıkları ile sistemi yeniden şekillendiren, sürekli öğrenen, yenilikleri takip etmekten öte yeniliği kendisi yaratan, oyunun kurallarını kendisi belirleyen ve en önemlisi de hayatının merkezine “brainstorming”i koyan gençleri arıyoruz.

Eğitim sürecinde yeteneklerinin bir kısmını keşfetmiş olsan da, eminiz senin bile fark etmediğin çok fazla yeteneğin var. Bu yetenek keşfine seninle birlikte çıkmak istiyoruz. İş hayatında potansiyelini keşfedip yeteneklerini ortaya çıkartacağın tüm kariyer yolculuğun boyunca bu yolu seninle birlikte yürümek istiyoruz.

Yenilikçi bakış açın ve vizyoner fikirlerinle, hayata geçirmek istediğin hayallerinle, öğrenmeye ve gelişmeye olan hevesinle gel, geleceği beraber yaratalım!

Başvuru kabul edilecek bölümler:

Lojistik, İktisat-İşletme, Pazarlama, İletişim, Güzel Sanatlar, Mühendislik, Matematik, Sosyoloji, Uluslararası Dış Ticaret, Bilişim, Satış, Halkla İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Muhasebe.

Ne vaat ediyoruz?

Karşısındakini bir çalışandan önce, insan olarak gören kurum kültürü

Adil bir çalışma ortamı

Yatay organizasyon yapısı

Her koşulda şeffaflık, söz hakkı

Gizli potansiyelini keşfetme ve ortaya koyma fırsatı

Genel Müdürlük pozisyonuna kadar açık kariyer güzergahı

Kâr ettirdiği kadar kazanma fırsatı

“Youngstormers – Genç Yetenek Programı”na başvurmak için, neden bu programa katılmak istediğinizi anlatan kısa bir önyazı ile ik@soycan.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Soycan Şirketler Grubu Hakkında

Soycan Şirketler Grubu; lojistik, uluslararası ticaret, otomotiv, orman ürünleri ve gıda-hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren 13 şirketiyle (Türkiye, Amerika, İngiltere, Bulgaristan, Ukrayna ve Belarus) ulusal ve kıtalararası ticaret yapmaktadır.

1952 yılında temelleri atılmış olan Soycan Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle yola devam etmektedir. Grup, bünyesinde bulunan şirketlerin ve ortak kuruluşların başarılı entegrasyonu ile olduğu kadar, çalışma sahası üzerindeki operasyon gücüyle de fark yaratmaktadır. Anadolu’nun çok kültürlü ticari geleneğini yakın coğrafya ülkelerine ve ardından tüm dünyaya taşırken, uluslararası ticaret alanında hizmet üreten ve bağımsız projeler yürüten şirketler arasında oluşturduğu başarılı akış dinamiğiyle de ülkeler arası ticarete katkı sağlamaktadır.

www.soycan.com

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Janvier
  Février
  Mars
  Avril
  Mai
  Juin
  Juillet
  Août
  Septembre
  Octobre
  Novembre
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul