Numesys İleri Mühendislik A.Ş. - Numesys Learn About Business (NLAB) - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Numesys İleri Mühendislik Hizmetleri Numesys Learn About Business (NLAB)

Numesys İleri Mühendislik Hizmetleri

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

NUMESYS olarak ülkemiz sanayisinin gelişimine hız kazandırmak için bilgisayar analizine dayalı üretim yaklaşımının yaygınlaşması gerektiğine inanarak 2018'den bu yana lider mühendislik analiz yazılımlarının distribütörlüğünü ve teknik destek hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Numesys Learn About Business(NLab) Staj Programı ile Üniversitelerin 2. Sınıf ve 3. Sınıf öğrencilerine kısa dönem staj imkanı sunuyoruz.

Sen de mühendislik alanındaki yenilikçilik heyecanını canlı tutma deneyiminin bir parçası olmak istiyorsan aşağıdaki linkten başvurunu yapabilirsin! 

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Avril
  Mai
 • Qui peut postuler?
  2ère année
  3ème année
  4e année
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy