Neutec İlaç - Kariyerinde İlk Doz - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Neutec İlaç Kariyerinde İlk Doz

Neutec İlaç

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Neutec'de gelişim odaklı "Kariyerinde İlk Doz" programı başlıyor!

Biz Kimiz?

Neutec; 1992 yılından itibaren hastalıkları önlemek için yeni yöntemler geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen, son teknolojideki üretim tesisleriyle farklı ve yüksek kalitedeki jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunan Türk sermayeli şirketler grubudur.

Neutec İlaç ailesi olarak tüm çalışanlarımızın Neutec’te çalışmayı sevmelerini, mesleki ve kişisel gelişimlerini sürdürmelerini, yeteneklerini keşfetmelerini istiyoruz. Bu kapsamda “Kariyerinde İlk Doz” programı ile birlikte iş hayatında keşfedilmeyi bekleyen yeteneklerini birlikte açığa çıkarıp satış ve pazarlama alanında kariyerine yön veriyor olacağız.

Sorumluluklar

Haftanın minimum 3 günü sorumlu olduğun bölgelerde belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda düzenli doktor ve eczane ziyaretleri gerçekleştirerek satış-pazarlama alanında kariyer basamaklarını tırmanıp ailemizin bir parçası olacaksın.

“Kariyerinde İlk Doz” projesiyle eğitim hayatında devam ederken Stajyer Tanıtım Temsilcisi olarak sorumlu olacağın hastanelerde ürünlerimizin tanıtımlarını gerçekleştirmeye ne dersin?

Aranan Nitelikler

 • İnsan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen ilaçların üretildiği bir organizasyonun saha ekibinde yer almak istiyorsan,
 • Üniversite lisans ya da ön lisans son sınıf öğrencisiysen,
 • Yüksek enerjiyle içsel motivasyonunu sağlayabildiğini ve ikili iletişimde güçlü olduğunu düşünüyorsan,
 • İstanbul’da ikamet ediyorsan,
 • Diplomanı almadan önce kurumsal hayatın içerisinde yer almak istiyor ve mezuniyetin sonrasında işim hazır olsun diyorsan bu program tam sana göre!

Hızla büyüyen yapılanmamız içerisinde saha ekibimizin bir üyesi olman için seni ve başvurularını bekliyoruz.

Images de l'entreprise

Images de l'entreprise

Note programme

Talent Score
Avis par 2 personnes.

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Janvier
 • Qui peut postuler?
  4e année
 • Lieux de travail
  İstanbul