LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki

LC Waikiki

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Önünde Hayat Stajın LC Waikiki’de!

4 kıtada 53 ülkede 54.000'den fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük giyim perakende firması LC Waikiki’nin başarılarına dahil olmak ister misin?

Her zaman daha iyiyi yapma motivasyonuna sahipsen, belli kalıplara sığmıyor hatta kendi kabına bile sığamıyorsan, merakını besleyerek bilgiye doymayacağın bir öğrenme yolculuğuna hazırsan Grow Global@LC Waikiki 2022 ile staj programını mutlaka deneyimlemelisin! 
 

Stajına başladıktan sonra seni de tıpkı bizim gibi hafta içi beş gün görevler bekliyor, öğrenecek ne çok şey var!

Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Moda ve Tasarım bölümleri başta olmak üzere 3. ve 4. sınıf öğrencilerine staj fırsatı sağlanacaktır.

LC Waikiki’de sizi bekleyen bi’ dünya iş var; derin bir nefes al ve LC Waikiki'nin Güney Afrika'dan Malta'ya, Yunanistan'dan Endonezya'ya ulaşan hareketli dünyasına giriş yaparak kariyerine ilk adımı at!

 • Attığın adımların sorumluğunu taşıyabilir misin?
 • Hata insana özgüdür. Başarıyı sahiplendiğin kadar hatalarını da sahiplenebilir misin?
 • Sonuca ulaşmak önemli, peki bu sonuca hangi yoldan ulaştığına da dikkat eder misin?
 • Elindeki bilgiyle yetinmez, hep daha iyisini araştırır mısın?
 • Bizimle birlikte, iyi giyinmenin herkesin hakkı olduğuna inanır mısın?
 • Yanıtların "Evet!" ise aramızda yer almaya hazırsın!

 

 Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfındaysan pratiğe geçirmeye hazır bir bilgi havuzun var demektir.
 • Zorunlu olsa da olmasa da stajın için okulun sigortanı karşılıyorsa staj yapman destekleniyor demektir.
 • İngilizce biliyorsan global dünyamıza rahatça alışacaksın demektir.
 • Düşüncelerini odaklayabiliyorsan stratejiler geliştirebilirsin demektir.
 • Birlikte çalışmayı seviyorsan birlikte başarmaktan da keyif alacaksın demektir.

 

Ayrıcalıklar:

Burada her yeni gün bir macera, dinamik bir kültürde sürekli öğrenerek gelişeceğin, çevik hareket edip proaktif olacağın global ve enerjik bir dünya seni bekliyor!

Öğrenmek ve gelişmek bizim iş kültürümüzde var, bunun için de kocaman bir Akademimiz bulunuyor. Senin de gelişim ve öğrenimine her zaman fayda sağlayacağına inandığımız içerisinde Öğrenmeyi Öğrenmek ve Duygusal Dayanıklılık gibi kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim programı hazırladık, böylece derslerinin de hasretini çekmezsin diye düşündük :)

Ayrıca staj programı boyunca katılabileceğin sürpriz oturum ve çalışmalar da planladık, bu staj programından sonra senin için her şey çok farklı olacak!

Bildiğin tüm staj programları arasında Grow Global sana deneyim dolu bir dünya sunuyor. Unutma, programa başladıktan sonra sen de artık bizim çalışma arkadaşımızsın!

Video

 1. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Cansın Sara
  İzmir Ekonomi Üniversitesi

  Moda Tasarımına olan tutkum beni lisede Giyim Üretim okumaya kadar götürdü. Terzi bir babaanne ve el zanaatlarında usta anneanne ile büyümek, benim hayallerime daha çok inanmamı sağladı. Şimdi Hayallerimde ki gibi İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde 4. Sınıf eğitimimi tamamlıyorum.Okulunda bana kattığı güzel tecrübeler ile moda alanında ilgim her zaman daha fazla arttı. Kendimi Kalıp alanında dersler alarak geliştirdim, el zanaatlarına olan ilgimden dolayı özel workshoplara ve kurslara katılım sağladım. Şimdi eğitimlerinize katılabilme şansı benim için çok değerli. Çünkü eğitim benim kişisel önceliğim, kendimi yeterli görmek adına hep eğitimimi daha da ilerletmem gerektiğine inandım. Hassas şekilde düşünülmüş, tasarımı kökten kavrayıp ve konulara zengin bir hayal gücü ile yaklaşarak, gelecek nesil için modayı baştan yaratmak istiyorum. Bana yolumu gösteren motivasyonumdur ve bu yolda sizinle devam ederek , programınızdayer almayı çok isterim.

 2. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Muhammed Ali Aslantürk
  Karadeniz Teknik Üniversitesi

  ..

 3. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Cansel Yavuz
  Medipol Üniversitesi

  Kendimi geliştirmek istiyorum

 4. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Buse Bayram
  Mimar Sinan Üniversitesi

  İstatistik 3.sınıf öğrencisiyim. Matematik ve bilgisayar liseden beri ilgi alanım olmuştur ve hayat dünya dijitalleşirken artık sayılar birer veriye dönüşüyordu.Bende bu sayıları teknolojiyle veriye çevirmek ve bilgiyi kullanıp hayatı kolaylaştırmak için İstatistik bölümü seçtim.Excel ve Microsoft programlarını ileri düzeyde kullanabilir.SQL,S,C##,Pyhton gibi yazılım programlarına da hakimim.Mezun olduktan sonra da yüksek lisans yapıp veri analizi üzerinde yoğunlaşmak isterim. Öte yandan sosyal hayatta çalışmayı,kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim.Okulumun güzel sanatlar olmasıyla beraber sanata olan ilgimde çok fazladır. İngilizce A1 seviyede Almanca da A1 seviyesinde biliyorum ve bu konu hala kendimi geliştiriyorum.

 5. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Rukiye Ayrancıoğlu
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Bu program öncülüğünde okulda edindiğim teorik bilgilerimi pratiğe dökmeyi hedefliyorum

Note programme

Talent Score
Avis par 70 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mars
  Avril
 • Qui peut postuler?
  3ème année
  4e année
 • Lieux de travail
  İstanbul