LC Waikiki - Grow Global@LC Waikiki - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki

LC Waikiki

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Önünde Hayat Stajın LC Waikiki’de!

4 kıtada 53 ülkede 54.000'den fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük giyim perakende firması LC Waikiki’nin başarılarına dahil olmak ister misin?

Her zaman daha iyiyi yapma motivasyonuna sahipsen, belli kalıplara sığmıyor hatta kendi kabına bile sığamıyorsan, merakını besleyerek bilgiye doymayacağın bir öğrenme yolculuğuna hazırsan Grow Global ile staj programını mutlaka deneyimlemelisin! 
 

Stajına başladıktan sonra seni de tıpkı bizim gibi hafta içi beş gün görevler bekliyor, öğrenecek ne çok şey var!

Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Moda ve Tasarım bölümleri başta olmak üzere 3. ve 4. sınıf öğrencilerine staj fırsatı sağlanacaktır.

LC Waikiki’de sizi bekleyen bi’ dünya iş var; derin bir nefes al ve LC Waikiki'nin Güney Afrika'dan Malta'ya, Yunanistan'dan Endonezya'ya ulaşan hareketli dünyasına giriş yaparak kariyerine ilk adımı at!

 • Attığın adımların sorumluğunu taşıyabilir misin?
 • Hata insana özgüdür. Başarıyı sahiplendiğin kadar hatalarını da sahiplenebilir misin?
 • Sonuca ulaşmak önemli, peki bu sonuca hangi yoldan ulaştığına da dikkat eder misin?
 • Elindeki bilgiyle yetinmez, hep daha iyisini araştırır mısın?
 • Bizimle birlikte, iyi giyinmenin herkesin hakkı olduğuna inanır mısın?
 • Yanıtların "Evet!" ise aramızda yer almaya hazırsın!

 

 Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfındaysan pratiğe geçirmeye hazır bir bilgi havuzun var demektir.
 • Zorunlu olsa da olmasa da stajın için okulun sigortanı karşılıyorsa staj yapman destekleniyor demektir.
 • İngilizce biliyorsan global dünyamıza rahatça alışacaksın demektir.
 • Düşüncelerini odaklayabiliyorsan stratejiler geliştirebilirsin demektir.
 • Birlikte çalışmayı seviyorsan birlikte başarmaktan da keyif alacaksın demektir.

 

Ayrıcalıklar:

Burada her yeni gün bir macera, dinamik bir kültürde sürekli öğrenerek gelişeceğin, çevik hareket edip proaktif olacağın global ve enerjik bir dünya seni bekliyor!

Öğrenmek ve gelişmek bizim iş kültürümüzde var, bunun için de kocaman bir Akademimiz bulunuyor. Senin de gelişim ve öğrenimine her zaman fayda sağlayacağına inandığımız içerisinde Öğrenmeyi Öğrenmek ve Duygusal Dayanıklılık gibi kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim programı hazırladık, böylece derslerinin de hasretini çekmezsin diye düşündük :)

Ayrıca staj programı boyunca katılabileceğin sürpriz oturum ve çalışmalar da planladık, bu staj programından sonra senin için her şey çok farklı olacak!

Bildiğin tüm staj programları arasında Grow Global sana deneyim dolu bir dünya sunuyor. Unutma, programa başladıktan sonra sen de artık bizim çalışma arkadaşımızsın!

Video

 1. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Cansın Sara
  İzmir Ekonomi Üniversitesi

  Moda Tasarımına olan tutkum beni lisede Giyim Üretim okumaya kadar götürdü. Terzi bir babaanne ve el zanaatlarında usta anneanne ile büyümek, benim hayallerime daha çok inanmamı sağladı. Şimdi Hayallerimde ki gibi İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde 4. Sınıf eğitimimi tamamlıyorum.Okulunda bana kattığı güzel tecrübeler ile moda alanında ilgim her zaman daha fazla arttı. Kendimi Kalıp alanında dersler alarak geliştirdim, el zanaatlarına olan ilgimden dolayı özel workshoplara ve kurslara katılım sağladım. Şimdi eğitimlerinize katılabilme şansı benim için çok değerli. Çünkü eğitim benim kişisel önceliğim, kendimi yeterli görmek adına hep eğitimimi daha da ilerletmem gerektiğine inandım. Hassas şekilde düşünülmüş, tasarımı kökten kavrayıp ve konulara zengin bir hayal gücü ile yaklaşarak, gelecek nesil için modayı baştan yaratmak istiyorum. Bana yolumu gösteren motivasyonumdur ve bu yolda sizinle devam ederek , programınızdayer almayı çok isterim.

 2. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Cansel Yavuz
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Kendimi geliştirmek istiyorum

 3. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Buse Bayram
  Mimar Sinan Üniversitesi

  İstatistik 3.sınıf öğrencisiyim. Matematik ve bilgisayar liseden beri ilgi alanım olmuştur ve hayat dünya dijitalleşirken artık sayılar birer veriye dönüşüyordu.Bende bu sayıları teknolojiyle veriye çevirmek ve bilgiyi kullanıp hayatı kolaylaştırmak için İstatistik bölümü seçtim.Excel ve Microsoft programlarını ileri düzeyde kullanabilir.SQL,S,C##,Pyhton gibi yazılım programlarına da hakimim.Mezun olduktan sonra da yüksek lisans yapıp veri analizi üzerinde yoğunlaşmak isterim. Öte yandan sosyal hayatta çalışmayı,kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim.Okulumun güzel sanatlar olmasıyla beraber sanata olan ilgimde çok fazladır. İngilizce A1 seviyede Almanca da A1 seviyesinde biliyorum ve bu konu hala kendimi geliştiriyorum.

 4. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Rukiye Ayrancıoğlu
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Bu program öncülüğünde okulda edindiğim teorik bilgilerimi pratiğe dökmeyi hedefliyorum

 5. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Ceren Tura
  Özyeğin Üniversitesi

  Özyeğin Üniversitesi, Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Yeni deneyimlere her zaman açık olduğumdan ve öğrenmeye çok istekli olduğumdan programınıza katılmayı çok isterim. İletişim becerilerime çok güvenirim. Hırslı bir yapım olduğundan ötürü bilmediğim şeyleri hızlıca öğrenmeye hedefler, kendimin en iyi versiyonu olmaya çalışırım. Programınız çok dikkatimi çekti, sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

 6. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  EREN ÖZTÜRK
  Dumlupınar Üniversitesi

  Bir Ekonomist(ekonometri mezunuyum) olarak kariyerimde veri bilimi üzerine python programlama, veri işleme ve yönetme, görselleştirme için numpy,pandas,matlab,seaborn kütüphaneleri büyük veriler için SQL gibi eğitimlerde sertifika alıp ilerlediğim bu yolda daha da kendimi geliştirebiliceğim öğrendiklerimi pekiştirebiliceğim uygulamaya dökebiliceğim , Aynı zamanda Uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi 4.sınıf öğrencisi olarak yeni sistemler tasarlayıp testlerini yapma imkanı bulabiliceğim bir gelecek planlamak kendimi geliştirmek öğrendiklerimi gelecek nesillere aktarmak istiyorum yani bir şans verilse elimden gelen herşeyi yapmıya hazırım.

 7. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Burak buğra Erdem
  İstanbul Medeniyet Üniversitesi

  Ben Buğra, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Felsefe bölümü son sınıf öğrencisiyim. Okurken aynı zamanda kendimi bu işte geliştirip kalıcı olmak istiyorum

 8. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Maha Albezreh
  Haliç Üniversitesi

  Is it open in 2023?

 9. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Tevfik Yiğit Gürsu
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Ekiple uyumlu ve empati seviyesi yüksek birisiyim

 10. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Berkay Sabuncu
  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve Lojistik Öğrencisiyim. Teorik bilgilerin yanında yaz dönemlerini stajlarla değerlendirerek mezuniyet sonrası döneme kadar gerekli tecrübeleri edinmek istiyorum. Firmaların arka planda yürüttükleri lojistik operasyonlarına olan ilgimi uygulamada tecrübeye dökmek istiyorum.

 11. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Elanur Sarıyel
  Uludağ Üniversitesi

  Üniversite eğitim sürecine Dokuz Eylül Üniversite işletme bölümü öğrencisi olarak başlayıp, üniversite 1.sınıf sonunda Bursa Uludağ Üniversitesi işletme bölümüne geçiş yaptım. Şu anda 3.sınıf olarak eğitim hayatıma devam ediyorum. Heyecanlı, insanlarla iletişim kurmayı seven, her zaman öğrenmeye açık, pratiklik konusunda kendine güvenen, enerjik ve dinamik bir yapıya sahip kişiyim. Sağlık sektöründe 1 seneyi geçkin bir iş deneyimim oldu. İnsanlarla iletişim konusunda ve hızlı işlem yapabilmek ,anlık oluşan problemleri çözmek veya o sorunlara nasıl bir tepki vermem gerektiği konusunda geçirdiğim bu kısa dönemli iç tecrübemin bana bir şeyler kattığını düşünüyorum.İngilizce seviyem A1 olmakla beraber kendimi dil konusunda geliştirmeye devam ediyorum.

 12. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Eren Erikci
  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

  Global bir firmada staj yapmak isteyen matemetik bölümü öğrencisiyim. Bölümüm %100 ingilizce. Native denebilecek ingilizce seviyesine hakimim. Üniversitemi uzattım fakat, uzattığım süreç boyunca, sosymal medya, içerik üretimi, etkinlik organizatörlüğü ve birkaç farklı konud staj yaptım. Amacım dahasını getirip kendimi geliştitererek gelecek yaşantımı şekiilendirmek.

 13. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Dilek Özgör
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  İstanbul Medipol Üniversitesinde Sağlık Yönetimi İngilizce 3. sınıf öğrencisiyim. Daha önce özel bir hastanede uluslararası sağlık departmanında çalıştım. Bir yıl hazırlık eğitimi aldım B1 seviye İngilizcem vardır. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle şirketinize kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum.

 14. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Ali ŞEKER
  Boğaziçi Üniversitesi

  ileri seviye ingilizcem sayesinde bu global işe uygun olduğumu düşünüyorum

 15. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Emirhan İşler
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

  Grafik tasarım, video prodüksiyon konularında kendimi iyi noktada görüyorum. Büyük bir şirketle çalışmak bana iyi bir tecrübe katacaktır. Sizden bir şeyler öğrenmeyi çok isterim:)

 16. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Burak Kozluca
  Sakarya Üniversitesi

  Başarılı

 17. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Kasama Bwalya
  İstanbul Üniversitesi

  when are you likely to open the applications?

 18. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Umut Deniz
  İskenderun Teknik Üniversitesi

  İskenderun Teknik Üniversitesi 3.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim, bu sektörde belli amaçlarım ve hedeflerim var, hedeflerimin gerçekleşmesi için de elbette tecrübeye ihtiyacım var, bu programa katılırsam kendimi geliştirebileceğimi ve gerekli tecrübeyi edineceğimi düşünüyorum, bu yüzden programınıza katılmayı çok isterim.

Note programme

Talent Score
Avis par 102 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mars
  Avril
 • Qui peut postuler?
  3ème année
  4e année
 • Lieux de travail
  İstanbul