Kuveyt Türk - Tech Talent - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Kuveyt Türk Tech Talent

Kuveyt Türk

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Kariyer yolculuğunun ilk adımını 4 yıldır üst üste Türkiye’nin En İyi İşverenler listesinde zirvede yer alan ve 2021 yılında Avrupa’nın en iyi işvereni seçilen Kuveyt Türk’te atmaya hazır mısın? Kuveyt Türk çevik organizasyon yapısı, sürekli öğrenme kültürü ve güçlü çalışan deneyimi ile seni bekliyor. Her gün iyi ki diyebileceğin bir kariyere sahip olmak istiyorsan durma #katılbize!

 

Kuveyt Türk TechTalent Programı Nedir?

Kuveyt Türk TechTalent programı Kuveyt Türk'ün gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak Bilgi Teknolojileri yeteneklerini yetiştirme programıdır. Kariyerine güncel teknolojiler ile çalışan, Ar-Ge projelerinde görev alan bir yazılım mühendisi, veri analisti veya iş analisti olarak başlama fırsatı bulacaksın.

 

Kuveyt Türk Bilgi Teknolojileri Nasıl Çalışıyor?

Kuveyt Türk, Bünyesinde bulunan iki adet Bilgi Teknolojileri AR-GE Merkezi ile Bankacılık alanında yeni teknolojilerin gelişimine öncülük etmektedir. Kuveyt Türk bünyesindeki yetenekli Bilgi Teknolojileri kadrosu ile BOA ismini verdiğimiz bankacılık platformunu geliştirmektedir. Bu sistem Türkiye’de Katılım Bankacılığı sektöründe yaygın şekilde kullanılmakta ve 20 ülkeye ihraç edilmektedir. BOA’yı geliştirirken geleneksel ve platform bankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay bilgi edinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanılmaktadır.

2015 yılında Kuveyt Türk’ün %100 iştiraki olarak kurulan Architecht, “Finansal Teknolojiler” ve “Siber Güvenlik” alanlarında çözümler üreten XTM, Powerfactor, ViPOS, Altın ATM gibi yenilikçi teknolojileri ihraç eden bir yazılım şirketi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kuveyt Türk tarafından Eylül 2017’de kurulan Lonca Girişimcilik Merkezi Merkezi’nde startup’lara eğitim, proje bazlı mentorlük, çok lokasyonlu kuluçka hizmeti, cihaz geliştiren girişimcilere Ar-Ge desteği ve bu konuda özel mentorlük gibi birçok destek sağlamaktadır.

 

Bu Programa Kimler Başvurabilir?

2021 yılında üniversiteden mezunsan veya 2022 yılı içinde Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olacaksan başvuru yapabilirsin.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Katılbize.com üzerinden bir özgeçmiş oluşturup, online başvuru yaparak bu eşsiz tecrübeye dahil olabilirsin.

TechTalent Olmak İçin Hangi Aşamalardan Geçeceğim?

Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda video mülakat, genel yetenek sınavı ve kişilik envanterine katılacaksın. İlk aşamada başarılı olman durumunda online bir İngilizce sınavına dahil olacaksın. Online sınav süreçlerinden sonra keyifli ve farklı bir değerlendirme merkezi tecrübesi seni bekliyor. Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor. Bu süreçten de başarılı bir şekilde geçersen Kuveyt Türk Üst Yönetiminin yer aldığı panel mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.

Süreçler Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirim?

Sonucun ne olursa olsun her aşamada ayrı bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir. Grup ve Case Study değerlendirme süreçlerine katılım sağlayan adaylara kişiye özel tasarlanan Yetkinlik Gelişim Mektubu gönderilecektir.

Değerlendirme Merkezi Süreçlerinde Benden Ne Bekliyorsunuz?

Yeniliğe açıksan, sürekli gelişime önem veriyorsan ve analitik bakış açısına sahip olduğunu düşünüyorsan, bunları bize göstermeni bekliyoruz. Bize kendini tanıtabileceğin uygulamalarımız hazır, merak etme.

 

TechTalent Programı için Sunulan Farklı İmkanlar Var mıdır?

 • Ücretsiz Yüksek Lisans imkanı
 • Özel TechTalent Eğitim Programı
 • Özel Kariyer Planlama ve Kariyer Yönetimi
 • Özel Ücretlendirme

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mars
  Avril
  Mai
 • Qui peut postuler?
  4e année
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul