Kordsa - Future Reinforcers - Uzun Dönem Staj Programı - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Kordsa Future Reinforcers - Uzun Dönem Staj Programı

Kordsa

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Bizdeki deneyimi sendeki yetenekle birleştirmek, kendini sürekli büyüyen bir organizasyonda geliştirmek; hep daha iyiyi arama tutkumuza ortak olmak ve cesaretle ilerlemek için uzun dönem staj deneyiminde buluşuyoruz!

Future Reinforcers - Uzun Dönem Staj Programı Nedir?

Global bir organizasyonun parçası olarak; Ar-Ge, Üretim, Global Bilgi Teknolojileri, Global Tedarik Zinciri, Strateji ve İş Geliştirme, Global Satış ve Pazar Geliştirme, Sürdürebilirlik ve Global İK departmanlarını yakından tanıma fırsatı bulacağın, eğitimlerle bakış açını değiştireceğin ve projenle potansiyelini ortaya çıkaracağın eşsiz bir deneyim seni bekliyor.

Peki sen, gücünü gelecekten almaya hazır mısın?

 1. Kordsa Future Reinforcers - Uzun Dönem Staj Programı - User Image
  Ahmet Bostancıklıoğlu
  Gaziantep Üniversitesi

  Long term obligatory intern application Hi I am highly motivated and self-educated an iOS, swift, developer I want to do a long-term, 4-month compulsory internship as an iOS developer, which will start in September. In internship time for compulsory internship my insurance will be paid by my university engineering department. In internships I don't wait any payment my aim is taking place in a project in which finding a chance to improve myself.

Note programme

Talent Score
Avis par 1 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Janvier
 • Qui peut postuler?
  3ème année
  4e année
 • Lieux de travail
  Kocaeli