KASİAD - KASİAD KARİYER KAMPI - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
KASİAD KASİAD KARİYER KAMPI

KASİAD

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

“KASİAD KARİYER KAMPI” NEDİR?

27 Haziran – 29 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan “KASİAD Kariyer Kampı”, üye firmalarımıza nitelikli insan kaynağı sunma fikriyle KASİAD tarafından tasarlanan ve iki aşamadan oluşan bir programdır.

İlk aşama olan “Eğitim Aşaması”nda, katılımcılar üye firmalarımızda görev yapan profesyonellerden ve dış eğitim firmalarından işletme konusunda bireysel gelişim eğitimleri (Yönetsel Beceri, Mülakat Teknikleri, İnovasyon Kültürü, Problem Çözme ve Karar Alma Teknikleri eğitimi vb.) ve teknik-mesleki beceri eğitimleri (Temel İş Hukuku-Vergi-KVKK-Verimlilik-Muhasebe-Kalite Sistemleri-Planlama eğitimi vb.) konularında yoğunlaştırılmış eğitimler verilecektir.

İkinci aşama olan “Staj Aşaması”nda ise, ilk aşamadaki eğitimlerin neticesinde yapılacak değerlendirmelerin sonucuna göre, başarılı olan katılımcılar üye firmalarımızdan birinde üç ay (ücretli) staj yapma imkanı elde edecektir. Bu staj sonucunda başarılı bulunan katılımcı, kalıcı olarak istihdam edilebilir hale gelecektir.

 

GELECEĞİNİ DÜŞÜN KARİYERİNE SAĞLAM BİR ADIMLA BAŞLA

Kendini sürekli geliştirebileceğin,yeteneklerini gösterebileceğin ve iş dünyasında hızla yükselebileceğin bir kariyer için sen de KARİYER KAMPI 2022 fırsatını kaçırma

 • Kariyer Kampında bireysel ve mesleki gelişimlerden oluşan 1 aylık eğitim programı,
 • Profosyonel yöneticiler ile eğitim fırsatı.
 • Eğitim programı boyunca sosyal faaliyetler,
 • 1 aylık yetkinlik geliştirme ve teknik gelişim eğitimi sonrası KASİAD üyesi şirketlerde istihdam fırsatı sizleri bekliyor.

 

BAŞVURU ŞARTLARI

 • Mühendislik Fakültesi yada İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olacak olanlar ve mezun olmuş yüksek lisans öğrencileri,
 • Tercihen alanında staj deneyimi olan ve okul içi projelerde görev almış,
 • Analitik düşünen, çözüm odaklı, iş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, dinamik, dikkatli ve takım çalışmasına yatkın olan

 

BAŞVURULAR: 9 Mayıs-10 Haziran arasında gerçekleştirilecektir.

 

NOT: Eğitim programı 27 Haziran - 30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Konaklama ve tüm eğitimler KASİAD tarafından karşılanacaktır. 

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Juin
 • Qui peut postuler?
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy