I CAN ADVISORY - I Can Career - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
I CAN ADVISORY I Can Career

I CAN ADVISORY

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

I Can Career

Bu yetenek programı zorunlu staj değil, gönüllü (ihtiyari) programdır. Ancak bu program sıradan bir staj programı değildir. Staj, Fransızca kökende "mesleki eğitim" anlamına gelir. Siz de finansal yönetim danışmanlığı ile küresel bir kariyer fırsatına erişmek isterseniz bu programa mutlaka başvurmalısınız. Bir sanayi, ticaret veya hizmet şirketinden farklı olarak bilimsel yönetim danışmanlığı sunan küresel bir şirkette şirket kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan bilim insanı ve danışman ile doğrudan ve birlikte çalışarak öğrenmek bulunmaz bir fırsattır. Merak ettiğiniz tüm sorulara kurumsal web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu programda finans, yönetim, sürdürülebilirlik ve hukuk bilimlerinin uygulamalarını kazanabilirsiniz. Performansınıza göre prim kazanabilirsiniz. Üstelik tüm bunları zaman ve mekana bağlı kalmadan, derslerinizden geri kalmadan, kültür, sanat, spor ve bilim ile iç içe bir şekilde ve özgürce yapabilirsiniz. Bütün bunların dışında başka istek veya ihtiyaçlarınız olursa çekinmeden sorabilir veya talep edebilirsiniz. Örneğin, lisans, yüksek lisans ve doktora öğreniminize destek, akademik ve kariyer danışmanlığı, wellness ile sağlıklı, başarılı ve mutlu olma güvencesi ve çok daha fazlası size başka hiçbir seçenekte sunulmayacağını düşünüyoruz.

Aileniz gibi göreceğiniz, emir almayacağınız, mesai saatleri veya kıyafetiniz ya da dünya görüşünüz, tercihleriniz ve değerleriniz ile asla eleştirilmeyeceğiniz bir şirket düşünün, ya da düşünmeyin gelin ve yaşayın...

Images de l'entreprise

Images de l'entreprise

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Novembre
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  1ère année
  2ère année
  3ème année
  4e année
  Nouveau Graduate
  Jeune Professional
 • Lieux de travail
  İstanbul