Grispi - Kod Gemisi & Grispi Java Spring Bootcamp - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Grispi Kod Gemisi & Grispi Java Spring Bootcamp

Grispi

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Kod Gemisi iş birliği ile düzenlediğimiz Kod Gemisi | Grispi Java Spring Bootcamp başlıyor!

5 hafta sürecek Java Spring Bootcamp ile yazılım alanında kendini geliştir, Grispi ekibine katılma şansı yakala!

 

Ders Günleri ve Süreleri: Pazartesi, Çarşamba, Cuma

 • 2 Saat Ders - 2 Saat Mentorluk

Konu: Java Sprint

Yer: Online

Katılım: Tamamen Ücretsiz!

 

Bootcamp nedir?

Bootcamp, yazılım kariyerine başlamak isteyen adaylarla şirketleri bir araya getiren yeni nesil eğitim programıdır. Bu eğitim programında Grispi olarak yıldız oyuncumuzu arıyoruz! Seçilen adayları 5 haftalık ücretsiz ve yoğun eğitime kabul ediyoruz. Bootcamp sonrasında iş teklifi alarak teknoloji kariyerine bizimle başlayabilirsin! 

 

Başvuru Detayları

Kimler Katılmalı?

 • Grispi ekibinde Kod Gemisi yazılımcıları liderliğinde çalışmak istiyorsan,
 • Remote çalışma seni heyecanlandırıyorsa,
 • Üniversitelerin 3. Ve 4. Sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan,
 • Kendini yazılım alanında yetiştirmeye başladıysan
 • Java Spring ile geliştirmeler yapmak istiyorsan,
 • Araştırmayı, öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorsan, başvurunu bekliyoruz!

 

Süreç Nasıl İşleyecek?

 • Test: Başvuru kriterlerini sağlayan adaylara son başvuru tarihi sonrası teknik değerlendirme testi gönderilecek.
 • Kabul: Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan adaylar ile 5 haftalık eğitim sürecine başlayacağız
 • Devamsızlık: Bootcampe kabul edilen herkesin bootcamp süresince %80 katılım göstermesini bekliyoruz. Bu katılımın altında olanlar doğrudan başarısız kabul edilecektir.

 

Grispi Hakkında: Grispi, Kod Gemisi ve CeyBer firmalarının ortaklığı ile 2021 yılında kurulmuş ve sektördeki sorunlara çözüm getirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Grispi, müşteri ilişkilerini geliştirmek için tasarlanmış yazılımlar oluşturan, hizmet odaklı bir teknoloji şirketidir. Grispi, bulut tabanlı çok kanallı destek platformu olarak şirketlerin gelen/giden çağrı, e-posta, canlı destek gibi tüm destek kanallarını tek bir platformdan kolay bir şekilde yönetilmesini sağlar.

www.grispi.com

 

Kod Gemisi Hakkında: 2013 yılında İzmir’de kurulan Kod Gemisi, her zaman güncel teknolojiyi takip eden dünya çapında kabul gören best-practice yöntemleri uygulamayı kendine ilke edinmiş kaliteli iş yapma vizyonunu benimseyen bir teknoloji firmasıdır.

Genç, dinamik, vizyoner ekibiyle birlikte Türkiye’nin önde gelen firmalarına yazılım danışmanlığı, proje geliştirme, mimari çözümler konularında hizmet veren Kod Gemisi, büyük çapta dönüşüm projelerini başarıyla tamamlamıştır.

www.kodgemisi.com 

 

CeyBer Hakkında: Müşteri ve deneyim yönetimi dış kaynak hizmet sağlayıcısı CeyBer, 2016 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana büyüme ivmesini hep arttıran CeyBer 3 ana lokasyonda 1000 çalışan kapasitesine sahiptir.

Müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı (telepazarlama & telesatış), teknik destek, sosyal medya yönetimi, danışmanlık hizmetleri, gelişmiş analizler ile ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana sektörünün en başarılı şirketlerinin (Trendyol, Hepsi Express, Hoover, Temsa, Renault vb.)müşteri destek hizmetlerini yönetmektedir.

www.ceyber.com

 1. Grispi Kod Gemisi & Grispi Java Spring Bootcamp - User Image
  Naz Köseoğlu
  Celâl Bayar Üniversitesi

  Çok başarılı bir ekip kendileri ile staj gerçekleştirmiştim, bir çok şey öğrendim.

Note programme

Talent Score
Avis par 1 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mai
 • Qui peut postuler?
  3ème année
  4e année
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy