Girişimcilik Vakfı - TürkTraktör Seed Drive Programı - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Girişimcilik Vakfı TürkTraktör Seed Drive Programı

Girişimcilik Vakfı

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör ile birlikte “Filizlerin Mucizeleri Teknoloji ve İnovasyon” projesi kapsamında traktör ve iş makineleri alanında yaratıcı fikirleri ortaya çıkarmak üzere Seed Drive programını başlatıyor. 

Üniversitelerin STEM-A (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik ve Sanat) bölümleri öğrencileri ya da bu bölümlerden en fazla 2 yıl önce mezun olanların başvurabileceği program kapsamında katılımcılara özel eğitimlerin yanı sıra oyun veya uygulama fikirlerini geliştirmelerine yönelik ideathon düzenlenecek. Ideathon öncesinde katılımcıların tarım ve iş makineleri sektörünün önemi ve bu sektörde sürdürülebilirlik ve etki farkındalığı artırılırken, Arayüz Tasarımı ve Kullanıcı Deneyimi (UI/UX) konusunda giriş ve prototip eğitimleri verilecek.

 

Birinci olan takım üyeleri Apple Watch Series 8* ,

İkinci olan takım üyeleri Apple Airpods 3. Nesil*,

 

Üçüncü olan takım üyeleri Self Made Human International Academy’den Yeni Nesil Düşünce ve Geleceğe Hazırlık Eğitimi kazanacak ve dereceye giren tüm takımlar TürkTraktör liderleriyle 2023 yılının ilk çeyreğinde bir araya gelecekleri etkinliklerden yararlanacaklar.

Tarımı ve şehirleri dönüştürecek fikirlere sahip gençleri bulmayı hedefleyen programa başvurular 2 Aralık tarihine kadar devam edecek. Başvuru sonuçlarının 9 Aralık’ta açıklanacağı program 13-24 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Programa başvurmak ve detaylı bilgi edinmek için: https://turktraktorseed.com.tr/

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Novembre
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  1ère année
  2ère année
  3ème année
  4e année
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy