Galata Taşımacılık - STEP UP - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Galata Taşımacılık STEP UP

Galata Taşımacılık

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Güvenle, her zaman daha ileriye!

Uluslararası taşımacılıkta 25 yıllık tecrübemiz ile; yenilikçi, dinamik, işine gönül vermiş, müşteri odaklı ve profesyonel bir kadroya sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde güçlü acente yapılanmamız ve kalite belgeleri ile onaylı hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden ilerlettiğimiz büyüme ile taşımacılık sektöründe fark yaratarak yolumuza güvenli adımlarla devam ediyoruz.

Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana başta çalışanlarımız olmak üzere, müşteri ve tedarikçilerimiz nazarında itibarı ve güvenilirliği yüksek bir şirket tanımını muhafaza etmek birincil önceliğimiz oldu. 25 senelik yolculuğumuzda müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası arenada çeşitlendirerek, sürdürülebilir bir yaklaşımı teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz.

STEP UP Nedir?

Lojistik sektörüne ilgi duyan yeni mezun ya da üniversite 3. ve 4. sınıfta eğitime devam edenlerin başvuru yapabileceği genç yetenek programıdır.

Lojistik sektörüne ilgi duyuyorsan, bu alanda kariyer hedefliyorsan ve iyi derecede İngilizce biliyorsan başvurularını bekliyoruz.

Seni neler bekliyor?

 • Uluslararası taşımacılık sektöründe üç yıldır en iyi işveren unvanına sahip olan firmada çalışma fırsatı
 • Uluslararası alanda, farklı kültürlerle çalışma ve iletişim kurma deneyimi
 • İşe uyumunuzu hızlandıracak program ve etkinliklerimiz, eğitim ve gelişim olanaklarımızla #bizherzamanbiryolbuluruz

Program boyunca deneyimleyeceğin bir çok çalışma planladık. Dopdolu 2 ay seni bekliyor.

Gel sende Galata’lı ol. Kariyerinde İlk adımını at!

 

 

 

 

 

Video

 1. Galata Taşımacılık STEP UP - User Image
  EREN ÖZTÜRK
  Dumlupınar Üniversitesi

  Bir Ekonomist(ekonometri mezunuyum) olarak kariyerimde veri bilimi üzerine python programlama, veri işleme ve yönetme, görselleştirme için numpy,pandas,matlab,seaborn kütüphaneleri büyük veriler için SQL gibi eğitimlerde sertifika alıp ilerlediğim bu yolda daha da kendimi geliştirebiliceğim öğrendiklerimi pekiştirebiliceğim uygulamaya dökebiliceğim , Aynı zamanda Uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi 4.sınıf öğrencisi olarak yeni sistemler tasarlayıp testlerini yapma imkanı bulabiliceğim bir gelecek planlamak kendimi geliştirmek öğrendiklerimi gelecek nesillere aktarmak istiyorum yani bir şans verilse elimden gelen herşeyi yapmıya hazırım.

Note programme

Talent Score
Avis par 2 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Juillet
  Août
  Septembre
 • Qui peut postuler?
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin