Eczacıbaşı Holding - Kariyer Test Sürüşü - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü

Eczacıbaşı Topluluğu

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Kariyer Test Sürüşü nedir?

Kariyer Test Sürüşü, farklı kuruluş ve lokasyonlarda gerçek bir iş deneyimi yaşayabileceğin Eczacıbaşı Topluluğu’nun işe alım odaklı proje stajı programıdır.

Benim için ne var?

 • Eczacıbaşılı liderlerle birlikte bir projede çalışma deneyimi kazanırsın.
 • Kurum kültürünü tanırsın.
 • İnsan kaynakları liderlerinden kişiye özel kariyer koçluğu alırsın.
 • Kişisel gelişimine yönelik eğitimlere katılırsın.
 • Üst yönetime projeni sunup işe alımda öncelikli değerlendirilirsin.

Beni nasıl bir süreç bekliyor?

Test, envanter ve yetkinlik değerlendirmesi adımlarından başarıyla geçenler Topluluk kuruluşlarında proje stajı yapmaya hak kazanırlar.

Hangi alanlarda çalışabilirim?

Bu program Topluluğun tüm iş alanlarında sana tam zamanlı bir proje yönetimi fırsatı sunuyor.

Pazarlama, satış, finans, tedarik zinciri, üretim, ar-ge, tasarım, insan kaynakları, bilgi teknolojileri ve daha birçok alandaki projede çalışabilirsin.

Video

 1. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Kübra Usta
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Hello. I'm Kübra Usta. I am a senior student at Yıldız Technical University Mathematical Engineering department. Since I do not have a school intensity, I am fully suitable. I have no obstacle to travel. I have work experience in R&D engineering, Project management, Executive Assistant, Data Analyst, Machine Learning and IT Specialist. I have done TEYDEB Project and I have received AB Project writing. I have SAP information. I have about SEO management. I am a person who is analytical thinking, focused on problem solving and successful in group work. I would be happy to work with you.

 2. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Melike Karakaya
  İstanbul Üniversitesi

  Üniversite yaşamım boyunca aldığım dersler, sosyal çevrem ve kendimi geliştirmek için gittiğim eğitimler kişisel altyapımı bana sağladı. Farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalarla kendimi iş hayatına hazırladım. İş hayatında pratik ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve istekli olduğumu, çalışacağım pozisyonlarda sorumluluğu merak ve istekle üzerime almaktan mutluluk duyuyorum. Yapmış olduğum stajlar ve görev aldığım projeler doğrultusunda endüstri ve örgüt alanında ilerlemeye daha yatkın olduğumun farkındayım ve bu doğrultuda ilerlemek istemekteyim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim ve bu yönde bir kariyer çizgisi istiyorum.

 3. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Emre GÜNAR
  Karadeniz Teknik Üniversitesi

  I can trust Eczacıbaşı and myself to improve each other for business world. My opinion, this program is going to help me and my coding skills so much. Thank you for take a glance at my CV

 4. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Sena çiçek
  Süleyman Demirel Üniversitesi

  ı am a first year student at süleyman demirel univesity chemical engineering department. So ı have no experience about work. But ı want to learn and see this area. Especially production and R&D departmant. And ı believe this ıf ı have a chance to gain experience, ı can improve myself more in my departmant.

 5. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Şeyma Yalçınkaya
  Sakarya Üniversitesi

  I am a 3rd year student at Sakarya University. I'm studying International Relations in English. I would love to experience this program and get to know Eczacıbaşı family closely!

 6. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Zeliha Sönmez
  İstinye Üniversitesi

  Lisans mezuniyetim öncesi iş deneyimlerimde kazandığım yetkinlikleri, çalışacağım kurumun amaç ve hedeflerine ulaşabilmek için kullanmayı ve geliştirmeyi hedeflemekle birlikte; başarılı, verimli ve ayrıca kariyerimde ilerleyebileceğim işler içerisinde yer almayı isterim.

 7. Eczacıbaşı Topluluğu Kariyer Test Sürüşü - User Image
  Dilek Özgör
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Hello, I am a 3rd year student at Istanbul Medipol University Health Management English. I took one year of preparatory training. I previously worked in the international health department of a private hospital. I attend applied classes at Medipol Mega Hospital, so I had the opportunity to get to know the business environment closely. In line with my education and experience, I had the opportunity to work with different people and to take part in a team. Therefore, I think I will easily adapt to your team.

Note programme

Talent Score
Avis par 68 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mai
  Juin
  Juillet
  Août
 • Qui peut postuler?
  3ème année
 • Lieux de travail
  İstanbul