Coca-Cola İçecek - CCI Summer Fest - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Coca-Cola İçecek CCI Summer Fest

Coca-Cola İçecek

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

CCI Summer Fest Internship Program tam sana göre! Lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri için online eğitimler ile zenginleştirilmiş, gelişim odaklı, hibrit bir program oluşturduk. Summer Fest stajyerleri 3 gün ofis veya fabrikalarımızda CCI kültürünü deneyimleme imkanı yakalıyor, 2 gün ise online buluşmalarda CCI yöneticileriyle bir araya gelerek eğitimlerden faydalanıyor. Üstelik departman bazlı proje yürütme tecrübesi elde ederken, eğlenceli aktivitelerle de CCI'nın güçlü takım ruhunu yaşıyorlar!

Images de l'entreprise

Video

Images de l'entreprise

Note programme

Talent Score
Avis par 3 personnes.

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Mars
 • Qui peut postuler?
  2ère année
  3ème année
 • Lieux de travail
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy