CEVA Logistics - Genç Lojistikçi Programı - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
CEVA Logistics Genç Lojistikçi Programı

CEVA Logistics

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

Lojistik sektöründe kariyer hedefi olan ve tedarik zinciri uygulamalarını geniş bir yelpazede deneyimleyerek genç ve dinamik ekibin parçası olmak isteyen yeni yeteneklerin, CEVA'ya kazandırılması amacıyla dizayn edilen Genç Lojistikçi Programı her yıl Eylül ayında başlamaktadır. Nisan ayı itibariyle ise başvurular alınmaya başlamaktadır. 

İlk fazı 6 ay süren programımızın, birinci modülü sonunda kadro imkanı sunulmaktadır.  Proje odaklı olarak, tam zamanlı çalışan genç yetenekler, iç eğitimler ile hem teknik hem de kişisel gelişim tarafında desteklenir ve tüm lojistik süreçlerine dahil olarak, bir çok uygulama hakkında bilgiler edinmektedirler. 

Video

 1. CEVA Logistics Genç Lojistikçi Programı - User Image
  Merve Tekin
  Kocaeli Üniversitesi

  MT sürecimde yöneticilerimden ve çalışma arkadaşlarımdan çok şey öğrendim. MT arkadaşlıkları da CEVA'nın bana kattıklarından biriydi. CEVA Genç Lojistikçi Programı kariyerinizin başlangıcı için hep iyi ki diyeceğiniz bir yer,

 2. CEVA Logistics Genç Lojistikçi Programı - User Image
  Zeliha Özüberk
  Eskişehir Teknik Üniversitesi

  Havacılık Yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Özellikle hava kargo kısmında olmak üzere lojistik sektöründe kariyer planlamaktayım. Siz enerjisi yüksek ve hevesli gençler arıyorsunuz ben de kariyerime sizinle başlamak istiyorum. Değerlendirmede bu yüzden yer almak isterim.

Note programme

Talent Score
Avis par 16 personnes.
Avis

Détails

 • Terme d'application
  Avril
 • Qui peut postuler?
  4e année
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul, Kocaeli