BilgeAdam Akademi - BilgeAdam Boost Yıldız Yazılımcı Yetiştirme Programı - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
BilgeAdam Akademi BilgeAdam Boost Yıldız Yazılımcı Yetiştirme Programı

BilgeAdam Akademi

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

BilgeAdam Boost Nedir?

BilgeAdam Boost; son teknolojiyle entegre edilmiş eğitim içeriği ve deneyimli eğitmen kadrosuyla katılımcıları, gerçek dünya uygulamaları ve simülasyonlarıyla bir araya getirerek, mezunlarını sektörün yıldızları haline getirmeyi hedefleyen bir yetiştirme programıdır.

Odağında; insan, bilgi, yetkinlik ve kalite olan BilgeAdam Boost, iş dünyasının güncel ihtiyaçlarına uygun bilgi ve yetkinlik seviyesine sahip, en iyi yazılım uzmanlarını yetiştirmek için tasarlanmıştır.

Katılımcılar, 6 ay süren uygulamalı eğitimleri ve sonrasındaki 1 yıl boyunca, yani işe girip maaş almaya başlayana kadar herhangi bir ücret ödemezler. Ayrıca istihdam edilememeleri durumunda katılım bedelleri BilgeAdam tarafından karşılanır.

Kimler Başvurabilir?

 • 35 yaşını aşmamış,
 • İngilizce bilgisine güvenen,
 • Kariyerine yazılım alanında yön vermek isteyen,
 • Üniversitelerin sayısal lisans bölümlerinden mezun veya sayısal lisans 4. sınıf öğrenci olan herkes başvurabilir.

Nasıl Başvurabilirim?

Boost’a https://www.bilgeadamboost.com/ adresindeki formu doldurarak başvuru yapabilirsin.

Sosyal medyadan bizi takip etmeyi de unutma!

 

BilgeAdam Boost’a kabul edilmeden önce hangi aşamalardan geçiliyor?

Programa başvuru yapıldıktan sonra ön şartları sağlayan adaylar genel merkezimizde ya da online olarak yapılan sunuma davet edilir. Sunuma katılan herkese online teknik yeterlilik sınav linki gönderilir. Bu sınavdan geçer puan alan adaylarla mülakat planlanır. Program için uygunluklarına bu mülakat sonrasında karar verilir. Sınavdan geçer not alıp, mülakatı başarılı geçen adaylara sonuçları 1 gün içerisinde bildirilir ve yıldız yazılımcı olmak yolunda imzalanacak sözleşme için görüşme organize edilir. Bu görüşme sırasında ödeme yöntemleri ve eğitim kredisi hakkında bilgi verilir. BilgeAdam Boost’un tüm şartlarını kabul ederek, programda yer almayı seçen adayların ödeme/kredi süreci başlar.

BilgeAdam Boost eğitimi haftanın kaç günü, hangi saatler arasında yapılıyor?

Hafta içi eğitimleri haftanın 5 günü, tam gün olarak planlanmıştır. Haftanın 4 günü 09.00-17:00 saatleri arasında, Çarşamba günleri 09:00-19:00 saatleri arasında yapılır. Hafta sonu eğitimlerinde ise Cumartesi-Pazar günleri 09:00-17:00 saatleri arasında, Salı-Perşembe akşamları da 19:00-22:15 saatleri arasında ders yapılmaktadır.

BilgeAdam Boost programı sonunda işe yerleştirilemezsem ne olacak?

BilgeAdam Boost programı, sözleşme şartlarında da açık olarak belirtilen 18 aylık bir süreci kapsar. BilgeAdam, program mezununu 18 ay içerisinde sözleşmede yazan esaslara göre işe yerleştirmekle yükümlüdür. Bu süre kapsamında mezun işe giremez/yerleştirilemez ise işsiz kaldığı ayların kredi taksit ödemeleri BilgeAdam tarafından yapılır.

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Janvier
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  4e année
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  Online, İstanbul, Ankara