Anadolu Sigorta - Anadolu Sigorta Genç Yetenekler - TalentScore | Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.
Anadolu Sigorta Anadolu Sigorta Genç Yetenekler

Anadolu Sigorta

Les candidatures n'ont pas encore démarré.

Détails du programme de talents

 İlan Tanımı

Anadolu Sigorta’nın yenilikçi MT programı “Genç Yetenekler”, sürekli gelişim imkanı ile kariyerinde ilerleyebileceğin, hızla değişen dünyada, yenilikçi çözümlerle her an yeni şeyler öğrenebileceğin ve kariyerinle ilgili yeni fırsatları keşfedebileceğin önemli bir deneyim sunuyor!

Kendini hem mesleki uzmanlık hem de kişisel olarak sürekli geliştirmek istiyorsan bu program tam sana göre!

Kariyerinde bir yıldız gibi parlamak, iş hayatına sağlam bir başlangıç yapmak ve bu büyük ailenin bir parçası olmak için hemen şimdi harekete geç!

 

Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümlerinden mezun ya da en geç Ocak 2023’te mezun olabilecek ve iki yıldan az tecrübeli,

Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olabilecek veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 61 puan, IELTS yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 6 puan elde etmiş ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan adaylar başvurabilir.

Note programme

Avis

Détails

 • Terme d'application
  Novembre
  Décembre
 • Qui peut postuler?
  Nouveau Graduate
 • Lieux de travail
  İstanbul