À propos de nous

Soycan Şirketler Grubu; lojistik, uluslararası ticaret, otomotiv, orman ürünleri ve gıda-hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren 13 şirketiyle (Türkiye, Amerika, İngiltere, Bulgaristan, Ukrayna ve Belarus) ulusal ve kıtalararası ticaret yapmaktadır.

1952 yılında temelleri atılmış olan Soycan Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle yola devam etmektedir. Grup, bünyesinde bulunan şirketlerin ve ortak kuruluşların başarılı entegrasyonu ile olduğu kadar, çalışma sahası üzerindeki operasyon gücüyle de fark yaratmaktadır. Anadolu’nun çok kültürlü ticari geleneğini yakın coğrafya ülkelerine ve ardından tüm dünyaya taşırken, uluslararası ticaret alanında hizmet üreten ve bağımsız projeler yürüten şirketler arasında oluşturduğu başarılı akış dinamiğiyle de ülkeler arası ticarete katkı sağlamaktadır.

Yılların getirdiği tecrübe ve sahip olduğu geniş operasyon ağı sayesinde doğru lokasyonda, doğru ürünü, en uygun tedarik yöntemi ve etkili proje yönetimiyle birleştirme konusunda uzmanlaşan Soycan Şirketler Grubu; global ticaret sisteminin tüm yeniliklerini yakından takip etmekte, bu alanlardaki tecrübesini müşterileri ve partnerleriyle paylaşmaktadır.

%100 Türk sermayesi ve bağımsız yapısıyla, “Doğu’dan alıp Batı’ya sunma” ticari yaklaşımını benimseyen Soycan Şirketler Grubu, hizmet sunduğu tüm sektörlerde yenilikçi çözümler üreterek her geçen gün kendini yenilerken, çatısı altında yer alan tüm şirketleriyle küresel çapta rekabet edebilir bir noktaya ulaşmıştır. Faaliyet gösterdiği ülkelerde yerel olma stratejisi çerçevesinde lokal ekiplerle hizmet veren grup, 15 ayrı ülkeyle bilfiil aktif ticaret yapan stratejik bir partner konumundadır.

Soycan Şirketler Grubu, bilgi ve deneyimlerini büyüterek, ilerlerken paylaşmayı ve fayda sağlamayı görev edinmektedir. Müşterilerini ve ortaklarını ticari hedefleri doğrultusunda başarıya taşırken, bölge ekonomisini güçlendirmeye katkıda bulunarak global ekonomi içerisinde köklenmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

 

Soycan Group of Companies n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Soycan Group of Companies?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Soycan Group of Companies n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Soycan Group of Companies?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Soycan Group of Companies n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Soycan Group of Companies?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.