Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık #Seninleyiz

  • Impression
  • ·
  • 4 abonnements

À propos de nous

Şimşek Ege, 35 yılı aşkın tecrübesi ile tekstil, konfeksiyon ve diğer sektörlere; deri, dokuma, baskı, matbaa ürünleri, ambalaj çözümleri, RFID, AM, RF ve alarm etiketleri konularında hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından, kalıp, baskı, kesim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde ISO 9001:2015 kalite anlayışı ile ve elektronik bilişim (ERP) tekniklerini kullanarak takip etmektedir. Klasik, Dijital, UV ofset, tabaka ve rulo serigrafi, rotary, sıcak, soğuk ve frekans baskı, sıcak transfer, dokuma, sıvama kalıpları ile eksantrik baskı vb. her türlü teknolojik baskı tekniklerini ve destek aksesuarları kullanmaktadır. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyacını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir.

Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Şimşek Ege Etiket ve Matbaacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.