ShipEntegra

  • Logistique
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

E-İhracatın Kolayı Var!

Lojistik, gümrük, kargo ve yazılım sektörlerinde tecrübeli ve başarılı bir ekip olarak yola bu hayalle çıktık: E-ihracatı kolaylaştıracağız!.

Shipentegra; satış yaptığınız Ebay, Amazon, Shopify, Etsy, Opencart, WooCommerce, Bonanza, PrestaShop, Magento, Walmart ile entegrasyon yaparak tek bir ekrandan tüm pazar yerlerini ve siparişlerini yönetebilmenizi sağlayan teknolojik alt yapılı bir platformdur. 

Güvenilir ve hızlı global kargo şirketleri entegrasyonlarıyla ShipEntegra kullanıcıları tek tuşla gümrük ve kargo ile ilgili tüm belgeleri otomatik hazırlayıp uygun fiyatlara kargo gonderimini kolaylaştırıyor. 

Türkiye’den e-ihracat yapan girişimciler; özellikle de birden fazla platformda satış yapıyorlarsa ayrı ayrı ekranlardan sipariş yönetmeye çok zaman harcıyorlar. Satış hacmi çok olan markaların sırf takip numarası alıp müşteriye iletmesi için eleman arayışları oluyor; fakat entegrasyonun sağladığı kolaylıkla hem zaman kazanır, hem de hata payını en aza indirirsiniz.

İhracata yeni başlamış ve gelişen markaların bu yolda yanındayız!

 

ShipEntegra n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ShipEntegra?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ShipEntegra n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ShipEntegra?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.