Sanovel İlaç

  • Médicament
  • ·
  • 106 abonnements

À propos de nous

Gücümüzü Değerlerimizden Alıyoruz…

Her biri alanında yetkin ve işini tutkuyla yapan yüzlerce çalışanımızla birlikte sağlıklı yarınlar, değerli ve dengeli bir yaşam için çalışıyoruz. 

Türk ilaç sektöründe markalı eşdeğer ilaç pazarında, lider oyunculardan biri olan Sanovel, 1983 yılında Ecz. Erol Toksöz tarafından kurulmuştur. 35 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Sanovel, kurulduğu günden beri inandığı ve kalpten bağlı olduğu değerlerinden ödün vermeden gelişmiş, her geçen gün deneyim kazanırken yenilenmiş ve çağın gerekliliklerine çevik bir şekilde ayak uydurmuştur. İnsana, çevreye ve tüm çalışanlarına değer veren bir bakış açısı ile Türk ilaç sektörüne önemli katkılar sağlamıştır. 

 

Türk ilaç sektörünün en büyük 10 şirketinden biri olan Sanovel, ilaçlarını Dünya Sağlık Örgütü'nün güncel “İyi Üretim Uygulamaları” standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak, en ileri teknoloji ile üretmektedir. 

 

Silivri’de 125 bin m2 alan üzerine inşa edilmiş Sanovel üretim tesisi 184 milyon kutu üretme kapasitesine; AB GMP sertifikasına ve enjekte edilebilir ürünler için ABD FDA onayına sahiptir. 1300’ün üzerinde çalışanı ve 700 kişilik güçlü saha ekibi ile pazar liderliği için yoğun ve odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

 

Kendi alanında uzman kadrosu, nitelikli iş gücü ve yenilikçi Ar-Ge ekibi ile modern tıbbın ihtiyaçlarına; çevik hamlelerle çözümler üretmektedir. Yerli ve milli duruşuyla Türk İlaç Sanayi’ne yön vermekte, uluslararası pazarda ise adını duyurmaktadır.

 

Bu doğrultuda, Sanovel’in vizyonu; “Güçlü Ar-ge’si, yüksek kalitedeki ürünleri ve özel insan kaynağı ile, daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için; sektöre öncülük eden, küresel bir ilaç firması olmak” tır. Gücünü vizyonundan ve değerlerinden alan Sanovel, ülkemiz ekonomisine, dünyaya ve tüm insanlara fayda sağlayıp sağlıklı yarınlar inşa etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

İnsan Kaynağı=Gücümüz 

Yetenek Kazanımından Yetenek Gelişimine, İletişim’den Bağlılık’a, Öğrenme ve Gelişim Süreçleri’nden Toplam Ücretlendirme ve Yan Haklar süreçlerine kadar çalışanların hayatına dokunan, çalışanları ilgilendiren her adıma “değer katma”ya odaklanıyoruz. Tüm süreçlerimizde Sanovel’lilere eşsiz bir çalışan deneyimi yaşatmak, Sanovel adaylarına ise eşsiz bir aday deneyimi yaratmayı amaç edinen bir bakış açımız var. 

 

Tüm insan kaynakları süreçlerinin temelini oluşturan Sanovel Davranış Modeli, Gelişim Çevikliği, Değişim Öncülüğü ve Performans Liderliği’ni değişen iş dünyasının dinamiklerini göz önünde bulundurarak dizayn ettik. Tüm organizasyonumuzda gelişim konusunda çevik, değişimde öncü ve performansta lider olmayı teşvik eden uygulamalar ve süreçlere sahibiz.

 

Sanovel İlaç n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Sanovel İlaç?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Sanovel İlaç n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Sanovel İlaç?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Sanovel İlaç n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Sanovel İlaç?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.