Rotera Makina Mühendislik

  • Industrie métallurgique
  • ·
  • 27 abonnements

À propos de nous

2014 yılında kurulan Rotera A.Ş.'nin ana faaliyet konusu, metal şekillendirme ve işleme yoluyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin tasarımı, prototiplendirmesi ve gerçekleştirmesi aşamalarıdır. Üstün performanslı ürünler sunarak müşterilerinin; kalite, verimlilik ve hızlarına katkı sağlayarak küresel manada rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz; gelişen teknolojiyi kullanarak kendi ürününü geliştirip üreten uluslararası bir firma olmaktır. Kocaeli’de kurulu tesislerinde müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümlere göre oluşturduğu tasarımlar ve ürettiği ürünlerle kurulduğu günden bu zamana kadar öncelikle fonksiyonellik, yalınlık ve kalite prensiplerini göz önünde bulundurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ana müşterileri otomotiv, beyaz eşya, tarım makineleri ve gıda sektörlerdeki lider firmalardır. Rotera A.Ş. başlıca Almanya, Romanya, Polonya, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti olmak üzere, Avrupa Birliği ülkelerine ilk kurulduğu günden bu yana ihracat gerçekleştirmektedir.

Rotera Makina Mühendislik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Rotera Makina Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Rotera Makina Mühendislik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Rotera Makina Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Rotera Makina Mühendislik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Rotera Makina Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.