OZU Business Club Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

OZU Business Club Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 60 abonnements

À propos de nous

Özyeğin Business Club, 2019 yılında OzU Business and Economics Club adıyla kurulmuş ve “herkesin kariyer kulübü” olma vizyonuna uygun devam etmek adına aynı dönem adını OzU Business Club olarak değiştirmiş, Özyeğin Üniversitesi merkezli kariyer öğrenci topluluğudur. OzU Business, “Herkesin kariyer kulübü” vizyonu çerçevesinde hareket ederek klasik işletme kulübü çizgisini aşmış ve her bölümden üyeye sahip olmasının sorumluluğunu bilerek her disiplinden öğrencinin faydalanabileceği etkinlikler düzenleyen bir kulüptür. Multidisipliner olmak ve mensuplarına profesyonel gelişim sağlamak idealini merkeze oturtarak kurguladığı kulüp programını, bir sosyal gelişim topluluğu olduğunu da göz önünde bulundurarak geliştirmiş ve üye olmayı da ayrıcalıklı bir konuma taşımak için çalışarak üyeler arasında sosyalleşme sağlamak için modeller geliştirir. OzU Business, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri programını, kulüp etkinliklerini ve programlarını düzenlerken dikkate alır. OzU Business programı, dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk bilinci ve sosyal sorumluluk, toplumsal cinsiyet eşitliği ve LGBT hakları gibi etik değerlere uygundur.

Video

OZU Business Club n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par OZU Business Club?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

OZU Business Club n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par OZU Business Club?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
OZU Business Club n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par OZU Business Club?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.