ozelbeslenme.com

  • Aliments
  • ·
  • 4 abonnements

À propos de nous

Özel beslenme ürünleri konusunda 2009 yılından beri hizmet veren ozelbeslenme.com, kuruluşundan bu yana ürünlerini kullanan tüketicilerin sağlığına verdiği önem ile çalışmalarını özenle sürdürmeye devam etmektedir.

www.ozelbeslenme.com, Nustil Nutiriton Style bünyesi altında bir satış platformudur. Tüm çölyak hastalarına, fenilketonüri hastalarına, organik beslenenlere, anne ve bebeklere, sporculara, glutensiz ve vegan beslenen tüm insanlara ürün tedariği sağlamaktadır.

Polonya, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İsveç, Sri Lanka ve daha birçok ülkeden ürünü ithal etmektedir. Balviten, Bjorg, Biocard çölyak testi, Mini Moos, Alter Eco ve Allos markalarının Türkiye distribütörüdür.

Züber, Wefood, Rawsome, Vegan Dünyası, Nustil, Omyas Snacks, Ege Glutensiz, Vielife, İlkerim Kafe, Gluno, Saf Nutrition, Hipp Organik, Organik Bahçe, Umay Organik, Beyorganik, Naturiga, Mayi Tuz, Fomilk, Aroha, Munchey, Kikkoman, Potto Kombucha, Fortius gibi yerli markalar ve her geçen gün genişleyen ürün grubu ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Beslenme, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle kalmayıp Avrupa ülkelerinin ve Orta Doğu ülkelerinin bir kısmına da ihracat yapmaktadır. Müşterilerine en hızlı, güvenilir ve uygun fiyata ulaşmayı hedeflemektedir.

ozelbeslenme.com n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ozelbeslenme.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ozelbeslenme.com n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ozelbeslenme.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ozelbeslenme.com n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ozelbeslenme.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.