Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Automobile
  • ·
  • 11 abonnements

À propos de nous

HACETTEPE OTOMOTİV TOPLULUĞU

Hacettepe Üniversitesi Makine Mühendisliği, 2018 yılında okulumuzun 2005 yılında kurulan ve ülkemizin alanındaki en iyi programı olan Otomotiv Mühendisliği programı yerine geçmiştir. Hacettepe Makine Mühendisliği giriş puanına göre ülkemizin en iyileri arasında yer almaktadır.

Bölümümüzün topluluğu olan Otomotiv Topluluğu 2008 yılında kurulmuş olup halen aktif olarak çalışmakta ve Hacettepe Üniversitesi'nin önde gelen toplulukları arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

• Üniversite içinde ve dışında yaptığımız organizasyonlarla üyelerimize iş hayatında ve sosyal yaşamda kullanabilecekleri başlıca; sorumluluk alma, iletişim kurma, iş takibi, yerinde yönetim ve pratik problem çözme gibi donanımları kazandırmak.

• Üyelere yarar sağlayacak tüm sektörlere hitap eden yerel ve ulusal organizasyonlar düzenlemek.

• Ülkenin önde gelen inovasyon tabanlı yönetim sistemine sahip kurumsal ve köklü bir topluluk olmak

VİZYONUMUZ

• Gelecek 10 yıl içinde topluluğumuzun gerçekleştireceği yerel ve ulusal organizasyonlarla sadece üniversite içinde değil ülke çapında kabul görmesini sağlamak.

• İş hayatına başlayan üyelerimizle gelecekte topluluğumuzun kurumsal kimliğini koruyarak global anlamda tanıtımını yapmak ve daha büyük organizasyonlar yaparak Hacettepe Otomotiv Topluluğunu bir marka haline getirmek.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=FIFOqFADj_c
Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.