Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri

  • Services d'information
  • ·
  • 31 abonnements

À propos de nous

OPTIMUM, Filo Kiralama, Sigorta ve Otomotiv Sektörlerine iş süreci destek hizmetleri ve yazılım çözümleri sağlayan bir kuruluştur. Faaliyet alanında uzman bir firma olarak, pazarın ihtiyaçlarına odaklanmakta ve sektörün karmaşık alanlarına yansıyan ürün ve hizmetler yaratmaktayız. OPTIMUM dinamik olarak büyüme gösteren bir firmadır. Çalışanlarımızın tümü, Filo Kiralama, Sigorta ve Otomotiv sektörlerinde başarılı geçmişlere sahiptir. Tüm çalışanlarımız; müşteri ihtiyaçlarını, onların taleplerine cevap veren ürünleri ve pazar şartlarını en iyi şekilde algılamış seviyededir. Maliyeti ve riski azaltarak, etkinliği iyileştirerek, müşteri memnuniyetini artırarak ve büyümeyi sağlayarak, potansiyel dış kaynak kullanımının ve stratejik ortaklığın, artış gösteren işbirliği potansiyelinin kilidini müşterilerimiz nezdinde açarız. Tüm süreçlerimizin ölçümlenmesi, finansal gücü ve hizmet kalitesine gerçekleştirdiği sürekli yatırımdan oluşan istikrar ve yenilikçi yaklaşım büyüme grafiğimizde ana unsuru teşkil eder. Esneklik ve yenilikçi yaklaşımı benimseyerek, günümüzün ve yarının ihtiyaçlarına daha çabuk uyum sağlayan müşterilerimizin isteğine dayalı çözümler üretiriz. Tüm otomotiv satış sonrası değer zincirini destekleyen, tek çözüm tedarikçisiyiz. Müşteri tabanımız, Türkiye’de en yüksek cirolu Operasyonel Filo Kiralama Sektörü , Kısa Dönem Araç Kiralama Sektörü ve Sigorta şirketlerinden oluşur. Müşterilerimiz yılda 500.000’nin üzerinde vakasını süreçlendirmek için çözümlerimizi kullanmaktadır.

Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Optimum Otomotiv Satış Sonrası Çözümleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.