OpenZeka Teknoloji A.Ş Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

OpenZeka Teknoloji A.Ş

  • Services d'information
  • ·
  • 56 abonnements

À propos de nous

OpenZeka, yeni nesil derin öğrenme tabanlı yapay zeka algoritmalarını kullanarak insan algısına yakın doğrulukta görüntü analizi yapabilen akıllı sistemler geliştirmek maksadıyla Ankara’da kurulmuş ve 2017’den bu yana Bilkent CYBERPARK bünyesinde yapay zeka tabanlı servisler ve algoritmalar geliştirmektedir.


OpenZeka yazılım geliştirme faaliyetlerinin yanında yapay zeka alanında çözüm üreten global ölçekteki birçok firmanın donanım çözümlerini ülkemize sunmaktadır. Open Zeka, NVIDIA Embedded Türkiye ve MEA Distribütörü, NVIDIA Deep Learning Institute (Derin Öğrenme Enstitüsü) ve NVIDIA Süper Hesaplama Birimi Partneridir. Ayrıca firmamız; geliştirici kitler, hazır yapay zeka kitleri, modüller ve taşıyıcı kartları içeren NVIDIA gömülü sistem donanımları ve yüksek hesaplamalı sistemler ile ilgili alanlarda çalışmaktadır.


Firmamız kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştiren yapısı ve işleyişi ile öğrenen bir organizasyon olma özelliğini korumaktadır. OpenZeka olarak bir taraftan çalışmalarımızı hızlandırmak için yazılımcı ekibimizi genişleterek büyüyoruz; diğer taraftan bünyemize dahil ettiğimiz insanları kişisel gelişim, iletişim, kişilerarası ilişkiler, yeni teknolojilere adaptasyon, yabancı dili geliştirme, lisansüstü eğitim, uluslararası geçerliği olan NVIDIA sertifikasyonlarını edinme gibi konularda desteklemeye ve teşvik etmeye devam ediyoruz.


OpenZeka Teknoloji A.Ş n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

OpenZeka Teknoloji A.Ş n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
OpenZeka Teknoloji A.Ş n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.