Öğrencilerin Sesi Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 35 abonnements

À propos de nous

Öğrencilerin Sesi Platformu, 10 Üniversite öğrencisi ve Lojistikçilerin Sesi Platformu desteğiyle 2020 Temmuz ayında kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir tarafından farklı bölümlerde okuyan öğrencilerin birlikte yürüttüğü bir platform olan Öğrencilerin Sesi, kapısını bütün üniversite öğrencilerine destek için açık bırakmıştır. 

Ekim ayında da 7 kişiden oluşan yürütme kurulu seçimi gerçekleştirilmiştir. Tamamen gönüllülük esasınca kurulmuş olan 4 ayrı temsilciliklerden oluşan bir ekibiz. Bunlar; Sosyal medya, Okul Kulüp, Mesleki Geliştirme ve Staj Temsilciliği adlı çalışma gruplarımız bulunmaktadır. Bu temsilciliklerde öğrenci arkadaşlarımız kendine yakın, faydalı olacağı temsilciliklerde çalışmalar yapmaktadırlar. Okulların kulüplerinin olmaması nedeniyle telefonla, uzaktan görüntülü her uygulama üzerinde çalışmalarımızı Türkiye’nin her yerindeki öğrenci arkadaşlarla bir araya geliyoruz, üretiyoruz, gülüyoruz, yardımlaşıyoruz, birbirimize destek oluyoruz. Yani biz büyük bir aileyiz.

Öğrencilerin Sesi Platformu, 35 üniversite öğrencisi ve Lojistikçilerin Sesi Platformu desteğiyle 2020 Haziran ayında kurulmuştur. Öğrencilerin Sesi, Türkiye’nin farklı bölgelerinde okuyan öğrencileri bir araya getirerek ortak bir çalışma yürütmektedir. Önceliğimiz, öğrencilerin sektörden beklentilerini, sorunlarını dile getirebilecekleri bir ortam sunmak ve öğrenci-sektör ilişkisini öğrenim süreci boyunca aktif tutmaktır. Ayrıca platformumuz, öğrencilerin sorunlarını sektöre duyurmalarına olanak tanırken aynı zamanda onları sosyal alanda da desteklemeyi hedeflemektedir.

Sosyal ve mesleki alanlarda düzenlediği kongrelerle, canlı yayın etkinlikleriyle çeşitli kurumlar ve alanında uzman kişilerle öğrencileri bir araya getirmekteyiz. Öğrencilere kazandırdığı sektörel bilgiler, kişisel gelişim kazanımları, sosyalleşme olanaklarıyla platformumuz vizyonu doğrultusunda yükselen bir grafikle ilerleyecektir.

Öğrencilerin Sesi platformu birleştirici bir platformdur. Aktif bir şekilde öğrenimi devam eden bütün öğrencilerin sorunlarıyla ilgilenir; bütün bölümlerden öğrencileri bünyesinde barındırır. Türkiye’nin dört bir tarafından farklı bölümlerde okuyan öğrencilerin birlikte yürüttüğü bir platform olan Öğrencilerin Sesi, kapısını bütün öğrenci arkadaşlarımıza destek için açık bırakmıştır.

Öğrencilerin Sesi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Öğrencilerin Sesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Öğrencilerin Sesi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Öğrencilerin Sesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Öğrencilerin Sesi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Öğrencilerin Sesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.