ODS Consulting Group

  • Conseil en management
  • ·
  • 1 abonnements

À propos de nous

2008 yılında ODS Danışmanlık adıyla hibe teşvik programları, proje yazımı ve proje yönetimi gibi alanlarda işletmelerin ihtiyaç duyduğu profesyonel bakış açısını gidermek üzere kurulan ODS Consulting Group gün geçtikçe edindiği tecrübeyle hizmet ağını yenilemiş, kadrosunu güçlendirmiş, farklı alanlarda yaptığı yatırımlarla yeni start-up’lara imza atmış ve 2020 yılı itibarıyla tüm bu faaliyetlerini ODS Consulting Group adı altında toplamıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce işletme sayesinde edindiğimiz tüm tecrübeyi, yeni hizmet alanlarımız ve o alanlardaki kalite politikamızla bağdaştırmış durumdayız. Proje yazımından proje yönetimine, uluslararası iş geliştirme ve ihracattan mühendislik ve teknoloji danışmanlığına, kurumsal gelişimden, işe alım ve yetenek yönetimine, Turquality’den tedarik zinciri ve satın almaya kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bugüne kadar 2000’in üzerinde işletmeyle çalışmış olmanın gururu, yazdığımız binlerce projede yakaladığımız %70’in üzerindeki başarı oranı ve 200 kişiyi aşan nitelikli ekibimizle her gün biraz daha tecrübe edinmekte, edindiğimiz tecrübeyle de size daha kaliteli hizmet sunmanın yollarını aramaktayız.

ODS Consulting Group n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ODS Consulting Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ODS Consulting Group n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ODS Consulting Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ODS Consulting Group n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ODS Consulting Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.