NTT DATA Business Solutions Turkey

  • Services d'information
  • ·
  • 234 abonnements

À propos de nous

NTT DATA Business Solutions, bir NTT DATA Grup şirketidir. NTT DATA, 130.000+ uzmanı ile faaliyet gösteren, dünyanın en büyük 10 global bilişim hizmet sağlayıcısından biridir. 50+ yıldır güveni değere dönüştürerek müşterilerinin teknoloji yoluyla sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Bu dev organizasyonun Türkiye bacağını temsil eden, global yetkinliklerini ve sektörel uzmanlıklarını yerel deneyimiyle birleştiren şirketimiz ile SAP’nin Global Platin İş Ortağı olarak 2012 yılından bu yana faaliyet gösteriyoruz. Yeni nesil teknoloji ve SAP uygulamalarında pazar lideri olup; 1200+ kişilik genç, dinamik ve uzman ekibimizle 500’den fazla müşterimize kurumsal yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 2018 yılında Kuluçka Merkezi’nin yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın onayıyla kurduğumuz ArGe Merkezi ile; SAP & SAP dışı inovasyon çözümleri geliştirerek Türkiye pazarına uyarlıyor ve bulut platformlarda Yapay Zeka, IoT, BlockChain, RPA gibi yeni teknolojiler üzerine çalışarak iş fikirlerini ürüne dönüştürüyoruz. Bugüne kadar üretim, otomotiv, gıda, ilaç, eğitim gibi birçok sektörde hayata geçirdiğimiz 700’ün üzerinde projeyle uzun soluklu iş ortaklıkları geliştiriyoruz. Danışmanlık, sistem geliştirme ve entegrasyon, lisanslama, dış kaynak kullanımı ve servisler, bulut teknolojisi ve uygulama yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerle karmaşık iş süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Images de l'entreprise

NTT DATA Business Solutions Turkey n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par NTT DATA Business Solutions Turkey?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

NTT DATA Business Solutions Turkey n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par NTT DATA Business Solutions Turkey?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.